Špecialista na organizovanie členov odborov (odborový organizátor)

OZ KOVO

Miesto práce
Bajkalská 29A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 550 EUR/mesiacMesačná odmena do 19% k tarifnej mzde. 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie kampaní zameraných na nábor a organizovanie členov odborov. Pomoc pri implementácii akčného plánu pre organizovanie a nábor členov. Oslovovanie zamestnancov na pracoviskách. Organizovanie školení pre zamestnancov cieľových zamestnávateľov. Podpora OZ KOVO pri nábore a organizovaní členov odborov.

Zamestnanecké sociálne benefity: 3 dni plateného pracovného voľna nad rámec dovolenky pre každého zamestnanca + 5 dní plateného pracovného voľna nad rámec dovolenky pre zamestnanca, ktorý vychováva dieťa do 10 rokov. Príspevok na DDS od zamestnávateľa. Pružný pracovný čas. 3 dni mesačne možný home office. Možnosť odborného rastu.

Ide o prácu na plný úväzok, na dobu určitú do 31. 8. 2024 v rámci projektu. Práca vyžaduje aj vycestovanie na pracovné cesty po Slovensku. K dispozícii osobné motorové vozidlo, PC, mobilný telefón, kancelária v Bratislave. Podrobný profesijný životopis v slovenskom aj anglickom jazyku a motivačný list posielajte najneskôr do 26. marca na e-mailovú adresu [email protected]. Na výberové konanie budú len vybraní uchádzači pozvaní e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Organizačné a komunikačné znalosti. Skúsenosti s prácou v odboroch výhodou. Schopnosť plánovať a pracovať podľa plánu, ale aj organizovať si prácu samostatne. Schopnosť presviedčať, motivovať aj monitorovať prácu. Flexibilita - výjazdy na pracovné cesty v rámci Slovenska. Znalosť moderných komunikačných prostriedkov a práce na PC.

Občianske združenie - Odborový zväz KOVO Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4527949  Dátum zverejnenia: 27.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac