Špecialista-právnik OZ KOVO

OZ KOVO

Miesto práce
Bajkalská 29A, Bratislava
Termín nástupu
1.1.2023, príp. dohodou
1 100 EUR/mesiac+ pravidelná mesačná odmena do 19% z tarifnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista-právnik OZ KOVO. Vybavuje záležitosti odborového zväzu v oblasti kolektívneho vyjednávania, pripravuje návrhy kolektívnych zmlúv/KZVS, zúčastňuje sa a kolektívnych vyjednávaní; sleduje legislatívu v danej pracovno-právnej oblasti; vypracúva stanoviská, pripomienky a vyjadrenia k materiálom na rokovania HSR SR a k návrhom právnych predpisov; znalosť pracovno-právnych predpisov a ďalších legislatívnych noriem pre činnosť odborov.

3 dni plateného voľna v kalendárnom roku naviac (mimo nároku na riadnu dovolenku) pre každého zamestnanca, 5 dní plateného voľna v kalendárnom roku naviac (mimo nároku na riadnu dovolenku) pre rodiča s deťmi do 10 rokov veku.

Profesijný životopis, motivačný list a príp. referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] do 12. 12. 2022. Potom bude nasledovať výberové predkolo. Uchádzači, ktorí z neho postúpia, budú pozvaní e-mailom do 1. kola výberového konania v stredu 14. 12. formou ústneho pohovoru. Hodina a miesto konania výberového konania im budú oznámené e-mailom. Uchádzači, ktorí neprejdú predkolom, nebudú o tom nijakým spôsobom informovaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť, koncepčnosť, komunikatívnosť - práca s ľuďmi, tvorivosť, asertívnosť, vodičský preukaz B s praxou min. 2 roky podmienkou.

Občianske združenie - Odborový zväz KOVO Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1209169  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac