Špecialista pre kolektívne vyjednávanie, analytik

OZ KOVO

Miesto práce
Miletičova 24, Bratislava
Termín nástupu
1.9. 2018, asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850€ + 19% mesačná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecný ekonomický prehľad, príprava stanovísk ekonomického charakteru, základy podnikovej ekonomiky, účasť na kolektívnych vyjednávaniach a spracovanie podkladov k nim, príprava kolektívnych zmlúv, analýzy mzdových systémov, príprava návrhov v oblasti odmeňovania, kontroly hospodárenia, vypracovanie metodických pokynov, makroekonomika, základy daňového systému, skúsenosti s trhom práce.

Možnosť ďalšieho vzdelávania, pravidelné teambuildingy, osobné motorové vozidlo na pracovné cesty, vysoká flexibilita a samostatnosť práce, príjemný malý kolektív, umiestnenie pracoviska v strede mesta vo vlastnej budove, stravné poukážky (malá reštaurácia priamo v budove), možnosť rekreácie v RZ v Krpáčove a v Štúrove, 3 dni plateného voľna ročne navyše oproti nároku na dovolenku v zmysle ZP.

Profesijný životopis, motivačný list a príp. referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov zasielajte na e-mailovú adresu prekopova@ozkovo.sk do 15. 7. 2018. Potom bude nasledovať výberové predkolo, z ktorého budú vybraní uchádzači, ktorých pozveme e-mailom na výberové konanie v Bratislave. Uchádzači, ktorí neprejdú predkolom, nebudú o tomto výsledku nijako informovaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

V ekonomike min. 3 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, samostatnosť, prispôsobenie sa práci v kolektíve, asertívnosť, tvorivosť. Ovládanie cudzieho jazyka je výhodou. Vodičský preukaz skupiny B s min. 2 ročnou praxou podmienkou.

Občianske združenie

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OZ KOVO
Miletičova 24
815 70 Bratislava
ID: 1195026   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850€ + 19% mesačná odmena