Elektrikár

OXYMAT - Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Vaďovce
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiacMzda od 1000 Eur vrátane bonusov, v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montáž riadiacich elektrických skriniek
• Zapájanie zdrojov, ističov, PLC, kariet, svoriek, svorkovníc
• Montáž senzorvých kabietov
• Zapájanie rozvádzačov, kompresorov
• Údržba elektrických zariadení
• Elektroinštalačné práce
• Káblovanie
• Samostatná práca podľa technickej dokumentácie

• Atraktívna mzda a bonusový systém
• Jednozmenná prevádzka
• Sociálne benefity, tímové aktivity, kurzy, školenia
• Príspevok do DDS a na dochádzanie do zamestnania
• Mladý a dynamický tím kolegov

Pracovná ponuka je predbežne na dobu určitú na zastúpenie počas otcovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

2

• Vyhláška minimálne v rozsahu §22 podmienkou
• Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Spoločnosť OXYMAT A/S získala spoločnosť Atlas Copco a stala sa súčasťou divízie Industrial Air v rámci obchodnej oblasti Compressor Technique. Obchodná oblasť Compressor Technique poskytuje riešenia pre stlačený vzduch: priemyselné kompresory, plynové a procesné kompresory a expandéry, zariadenia na úpravu vzduchu a plynu a systémy riadenia vzduchu.
OXYMAT – so sídlom v Dánsku (HQ) a na Slovensku je popredným svetovým dodávateľom pokročilých generátorových systémov PSA v Európe so 40-ročnými skúsenosťami v navrhovaní, konštrukcii a výrobe vysoko kvalitných generátorov kyslíka a dusíka podľa špecifických potrieb zákazníkov a špecifikácií procesov.
Naše podnikanie rastie a my modernizujeme a posilňujeme našu organizáciu. Sme moderná spoločnosť, ktorá je priateľská k zamestnancom a životnému prostrediu, a teší nás, že ponúkame tie najvýkonnejšie a technologicky najvyspelejšie riešenia na svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3759585  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacMzda od 1000 Eur vrátane bonusov, v závislosti od skúseností kandidáta.