Servisný inžinier

OXYMAT - Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Vaďovce
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1200 Eur v závislosti od skúseností kandidáta. Súčasťou mesačnej mzdy sú bonusy za servis a cestovanie vo výške až násobkov základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kompletný servis a údržba kyslíkových a dusíkových generátorov (technológia PSA) po celom svete
• Plánovanie a výkon dodatočného servisu podľa potrieb zákazníka
• Spolupráca na technických parametroch produktov s ďalšími oddeleniami
• Školenia klientov na prevádzku generátorov priamo u zákazníka
• Podávanie pravidelných reportov nadriadenému

• Profesionálne zaškolenie na pozíciu a možnosť kariérneho rastu
• Atraktívna mzda a bonusový systém
• Špeciálne bonusy za každú hodinu strávenú cestovaním alebo výkonom servisu u zákazníka
• Sociálne benefity, tímové aktivity, kurzy, školenia
• Príspevok do DDS a na dochádzanie do zamestnania
• Mladý a dynamický tím kolegov

Pozícia je vhodná aj pre šikovných a ambicióznych absolventov technického zamerania, ktorí sa chcú veľa naučiť a precestovať svet.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vyhláška minimálne v rozsahu §21 podmienkou
• Flexibilita, zodpovednosť, aktívny prístup k pracovným úlohám, schopnosť časového plánovania
• Technická zručnosť
• Ochota cestovať po celom svete /približne 120 dní v roku/
• Skúsenosť s elektroinštaláciami a znalosť PLC programov je výhodou

Spoločnosť OXYMAT A/S získala spoločnosť Atlas Copco a stala sa súčasťou divízie Industrial Air v rámci obchodnej oblasti Compressor Technique. Obchodná oblasť Compressor Technique poskytuje riešenia pre stlačený vzduch: priemyselné kompresory, plynové a procesné kompresory a expandéry, zariadenia na úpravu vzduchu a plynu a systémy riadenia vzduchu.
OXYMAT – so sídlom v Dánsku (HQ) a na Slovensku je popredným svetovým dodávateľom pokročilých generátorových systémov PSA v Európe so 40-ročnými skúsenosťami v navrhovaní, konštrukcii a výrobe vysoko kvalitných generátorov kyslíka a dusíka podľa špecifických potrieb zákazníkov a špecifikácií procesov.
Naše podnikanie rastie a my modernizujeme a posilňujeme našu organizáciu. Sme moderná spoločnosť, ktorá je priateľská k zamestnancom a životnému prostrediu, a teší nás, že ponúkame tie najvýkonnejšie a technologicky najvyspelejšie riešenia na svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3682662  Dátum zverejnenia: 12.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac