Junior PLC Programátor

OXYMAT - Slovakia, s.r.o.

Vaďovce 87, 916 13 Vaďovce, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Definícia a konštrukcia riadiacich systémov pre PSA technológie
• PLC programovanie podľa popisov
• Riešenie prípadných vzniknutých problémov u zákazníka
• Spolupráca na testovaní a finálnom odovzdaní projektu

• Motivujúci mzdový a bonusový systém
• Sociálne benefity, tímové aktivity
• Intenzívny program školení zameraný na špecializované tréningy pre absolventov
• Príspevok na cestovanie do práce
• Mladý a dynamický tím kolegov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Nadšenie a záujem o techniku a programovanie
• Znalosti o elektrických zostavách a PLC programovaní
• Práca v medzinárodnom kolektíve a príležitostné cestovanie k zákazníkovi
• Kreatívne myslenie, dobré komunikačné zručnosti, zmysel pre detail a zmenu
• Schopnosť tímovej práce s proaktívnym prístupom

Spoločnosť OXYMAT A/S získala spoločnosť Atlas Copco a stala sa súčasťou divízie Industrial Air v rámci obchodnej oblasti Compressor Technique. Obchodná oblasť Compressor Technique poskytuje riešenia pre stlačený vzduch: priemyselné kompresory, plynové a procesné kompresory a expandéry, zariadenia na úpravu vzduchu a plynu a systémy riadenia vzduchu.
OXYMAT – so sídlom v Dánsku (HQ) a na Slovensku je popredným svetovým dodávateľom pokročilých generátorových systémov PSA v Európe so 40-ročnými skúsenosťami v navrhovaní, konštrukcii a výrobe vysoko kvalitných generátorov kyslíka a dusíka podľa špecifických potrieb zákazníkov a špecifikácií procesov.
Naše podnikanie rastie a my modernizujeme a posilňujeme našu organizáciu. Sme moderná spoločnosť, ktorá je priateľská k zamestnancom a životnému prostrediu, a teší nás, že ponúkame tie najvýkonnejšie a technologicky najvyspelejšie riešenia na svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3219580  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou