Logo OXYMAT - Slovakia, s.r.o.

3D Designer

OXYMAT - Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Vaďovce
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiacZákladná mzda môže byť navýšená v závislosti od odpracovaných rokov a predchádzajúcich skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie 3D dizajnu pre produkty
  • Tvorba technických výkresov
  • Aktualizácia a zapracovanie zmien do výkresov
  • Štandardizacia a inovácia produktov
  • Riešenie technických a technologických problémov
  • Zapracovanie zmien podľa požiadaviek z výroby
  • Aktualizácia výrobnej dokumentácie
  • podpora obchodnému a projektovému oddeleniu s prípravou výkresov pre zákazníka
  • Spracovanie P&ID diagramov
  • Vytváraniea export kusovníkov z Autodesk Vault
  • Import kusovníkov do ERP systému
  • Aktualizácie kusovníkov v ERP systéme
  • Zakladanie položiek
  • Zabezpečenie PLM
  • a iné činnosti, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce a podľa nariadenia nadriadeného pracovníka

  • Profesionálne zaškolenie na pozíciu a možnosť kariérneho rastu
  • Atraktívna mzda a bonusový systém
  • Sociálne benefity, tímové aktivity, kurzy, školenia
  • Príspevok do DDS a na dochádzanie do zamestnania
  • ​Mladý a dynamický tím kolegov​

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Autodesk AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Autodesk Vault - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Preukázateľné skúsenosti a prax s 3D modelovaním v CAD programoch
  • Autodesk Inventor,
  • Autodesk Autocad
  • Autodesk Vault
  • Všeobecný záujem a cit pre technické riešenia
  • Technické a tvorivé myslenie
  • Kreativita
  • Presnosť
  • Zmysel pre zodpovednosť
  • Analyzovanie a riešenie problémov
  • Znalosť štandardov EN ISO 13480, PED 2014/68/EU, ASME výhodou

Spoločnosť OXYMAT A/S získala spoločnosť Atlas Copco a stala sa súčasťou divízie Industrial Air v rámci obchodnej oblasti Compressor Technique. Obchodná oblasť Compressor Technique poskytuje riešenia pre stlačený vzduch: priemyselné kompresory, plynové a procesné kompresory a expandéry, zariadenia na úpravu vzduchu a plynu a systémy riadenia vzduchu.
OXYMAT – so sídlom v Dánsku (HQ) a na Slovensku je popredným svetovým dodávateľom pokročilých generátorových systémov PSA v Európe so 40-ročnými skúsenosťami v navrhovaní, konštrukcii a výrobe vysoko kvalitných generátorov kyslíka a dusíka podľa špecifických potrieb zákazníkov a špecifikácií procesov.
Naše podnikanie rastie a my modernizujeme a posilňujeme našu organizáciu. Sme moderná spoločnosť, ktorá je priateľská k zamestnancom a životnému prostrediu, a teší nás, že ponúkame tie najvýkonnejšie a technologicky najvyspelejšie riešenia na svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Radovana Grajcarová
Tel.: +421918180130
E-mail: poslať životopis
ID: 1142743  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac