Opatrovateľka v domácnosti . Live-in carer UK. Free training.

Oxford Aunts Limited

Miesto práce
Spojené kráľovstvo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Do 30 dni
Mzdové podmienky (brutto)
2 900 - 3 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste pracovať ako opatrovateľka v domácnosti z času na čas v Anglicku? Máte skúsenosti s opatrovaním alebo v zdravotníctve? Hľadáme opatrovateľky ,ktoré budú bývať u klienta/ky a poskytovať mu starostlivosť v jeho domove.Flexibilná práca, ktorá bude vyhovovať vám i vášmu životnému štýlu . Potrebujete dobrú hovorovú i písomnú angličtinu.vodičský preukaz výhodou.Zaregistrujte sa na www.oxfordaunts.co.uk, [email protected] alebo volajte Jana Kundratová pre bližšie informácie. Ako sa prihlásiť ? Pošlite svoje CV v angličtine.
Vyplňte prihlášku na stránke oxfordaunts.co.uk. Budeme vás kontaktovať a dohodneme si s vami skype interview. Po úspešnom interview vás pozveme na 5dňový tréning do Oxfordu.
Môžete začať pracovať v priebehu 3 týždňov ! Neváhajte nás kontaktovať , radi vam pomôžeme zodpovedať vaše otázky!

Práca na anglickú pracovnú zmluvu. Zamestnávateľ za vás uhrádza všetky odvody. Plat 91-101 libier denne/ 2900- 3300/ EUR mesačne pri 30dňovom mesiaci. Do sumy 12500libier neplatíte dane/nezdaniteľná časť základu dane, personál allowance tax free sum/. Preplácanie dovolenky/ holiday pay -28 dni ročne/
3-hodinová prestávka denne, po dvoch týždňoch navyše 8-hodinové voľno raz týždenne.Možnosť dlhodobého umiestnenia 8,12 tyždnov i viac, kratšie umiestnenia cca 2-3 týždne na pokrytie prestávky kolegyne. 100 percentný príplatok za prácu počas sviatkov.

Informácie o výberovom konaní

Radi Vám pomôžeme s celým procesom prihlasovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzťah k opatrovaniu, láskavá a trpezlivá povaha,schopnosť viesť a organizovať domácnosť klienta.

Spoločnosť poskytujúca opatrovateľskej služby v domácnostiach klientov na JV Anglicka .50ročná tradícia a viaceré ocenenia za kvalitu.
ID: 3220256  Dátum zverejnenia: 25.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac