Pracovník v stánku

Oxalis Slovakia, spol. s.r.o.

Miesto práce
Europa SC, a.s., Na Troskách, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
základ, odmena z obratu, osobné ohodnotenie , štvrťročné odmeny, rôzne iné odmeňovania, hrubá mzda spolu cca 900 - 1000,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj, starostlivosť o predajňu,

osobné ohodnotenie,odmeny, stravné lístky, školenia, večierky,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

predaj čajov a kávy

zodpovednosť, flexibilita, záujem a chuť pracovať v našej spoločnosti

Sme OXALIS, rýdzo česká spoločnosť s dvadsaťpäťročnú históriou a moderným prístupom k zdravému životnému štýlu. Prinášame jedinečnú kvalitu, chuť, zážitok a relaxáciu pri šálke čaju a kávy. Naším poslaním je šíriť osvetu medzi čajom a kávou Nepobozkané jedince. Poď ju šíriť s nami!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3423097  Dátum zverejnenia: 10.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ, odmena z obratu, osobné ohodnotenie , štvrťročné odmeny, rôzne iné odmeňovania, hrubá mzda spolu cca 900 - 1000,-