Stavebný majster

OXA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého postupu výstavby
- zabezpečovanie uplatnenia aktuálnych technických noriem, dodržiavania technologických postupov prác a kontrola kvality práce,
- nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie a dopravy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť pôsobí na trhu 10 rokov. Zaoberáme sa realizáciou kompletných stavieb a opláštením budov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3295122  Dátum zverejnenia: 26.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody