Účtovníčka - stavebná spoločnosť

OXA, s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 4351, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za kompletné vedenie podvojného a mzdového účtovníctva, za správnosť a vedenie účtovníctva (kontrola účtovných výstupov), sledovanie a odsúhlasovanie zostatkov na súvahových účtoch
- Zodpovednosť za mesačné / štvrťročné a ročné uzávierky a závierky v zmysle štandardov SR , včasné spracovanie mesačných uzávierok a hospodárskych výsledkov spoločností, príprava a reportovanie finančných výkazov, skúsenosti s uzávierkou a samostatným vypracovaním daňového priznania - DPH, DzPPO, DMV,vrátane vypracovania daňového priznania k dani z príjmov právnických osôb
- Monitorovanie účtovných postupov a dohľad nad ich súladom s platnou legislatívou
- Sledovanie zmien v účtovnej legislatíve a ich okamžitá implementácia
- Spracovanie reportov a ekonomických výstupov pre potreby a podľa požiadaviek vedenia spoločnosti

- Práca v dynamicky rastúcej spoločnosti v mladom kolektíve
- Stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
- Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Zamestnanecké benefity (mobil)
- Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov na túto pozíciu. Svoje životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na [email protected]
K životopisu prosím, pripojte nasledujúci text:
,,Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 6 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Personalistika - Expert
Pokladňa - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

- Prax v podvojnom účtovníctve - v stavebníctve, požadujeme pracovné skúsenosti na pozícii samostatný účtovník minimálne 1 rok,
- Serióznosť, lojálnosť, precíznosť a presnosť pri plnení úloh, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a analytické myslenie
- Znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
- Organizačné a komunikačné schopnosti
- Vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu
- V prípade potreby ochota pracovať nadčas
- Ovládanie programov Excel, Word, Mozilla Firefox (internet) na úrovni pokročilý,
- Riešenie vzniknutých otázok v oblasti účtovníctva a daní,
- Samostatné spracovanie daňových priznaní k DPH, miestnych a spotrebných daní, žiadosti o vrátenie DPH z členských štátov,
- Znalosť programu POHODA vítaná

Spoločnosť pôsobí na trhu 10 rokov. Zaoberáme sa realizáciou kompletných stavieb a opláštením budov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2412791  Dátum zverejnenia: 30.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou