Stavebný technik - Bulharsko, Sofia

OXA production, s. r. o.

Miesto práce
Bulharsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 500 - 3 000 EUR/mesiacmzda + odmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého postupu výstavby
- zabezpečovanie uplatnenia aktuálnych technických noriem, dodržiavania technologických postupov prác a kontrola kvality práce,
- nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie a dopravy
- komunikácia s projektovým manažérom OXA production s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Bulharský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Naša spoločnosť sa vyvíja súčasne s potrebami na stavebnom trhu v rámci Slovenska, ale aj mimo jeho hraníc. Osvojili sme si myšlienku, že jedine progresívne prispôsobenie sa potrebám trhu a našim zákazníkom nám zabezpečí dlhodobé udržanie sa medzi stredne-veľkými stavebnými spoločnosťami. V odvetví opláštenia budov a realizácie striech patríme medzi lídrov na Slovenskom trhu. Aktuálne sa snažíme realizovať aj vlastné developerské projekty a rozšíriť naše smerovanie o segment bytovej výstavby.
ID: 3925086  Dátum zverejnenia: 18.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac