Asistent textilného dekoračného štúdia

OVITEX s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
1.7.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pozíciu pre empatického a aktívneho človeka. Milujete komunikáciu, organizovanie? Viete si predstaviť byť súčasťou dynamického mladého tímu?Ak ste pripravený podeliť sa o svoje nápady a viete ich použiť v praxi, ste vítaný.

Nový koncept firmy smeruje k trvalo udržateľnému obchodu (ekologicky ladenému), podporujúci minimalizmus, kvalitu a európske produkty.
Firma Vám taktiež otvára priestor rásť a spoločne vytvárať príjemné pracovné prostredie, kde je život na prvom mieste.

Pracovná náplň obsahuje :
- osobná, telefonická, písomná obsluha klientov ako asistent hlavnej manažerky
- organizačne zabezpečovať chod štúdia a prípravy na realizácie
- práca s pokladňou, terminálom
- spolupodielanie sa na kreatívnom budovaní značky
- starostlivosti o spoločné prostredie firmy, čistotu a komfort klientov
- postrážiť dokončovanie jednotlivých projektov a termíny
- organizačná práca s počítačom
- 1 realizačný deň v týždni (fyzická práca mimo kancelárie - dekorovanie okien)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650 Eur základná zložka + 50 Eur za dôkladné ukončovanie úloh

- korektný prístup
- dlhodobé vzdelávanie a školenia osobného rozvoja
- teambuildingové aktivity
- estetické pracovné prostredie
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- príjemný kolektív malej firmy

Ak ste sa rozhodli prihlásiť sa na pohovor, dôležitou súčasťou je motivačný list, v ktorom popíšte:
- svoje dôvody pre zmenu práce
- životné postoje
- dôvody prečo ste si vybrali našu firmu a čo nám viete ponúknuť

Vážime si všetkých uchádzačov, ktorí prejavia záujem o pracovné miesto v našej spoločnosti. Prosíme o porozumenie - kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

A

- empatia a jej využitie na dobré zladenie kolektívu
- počítačové zručnosti
- samostatnosť a schopnosť doťahovať projekty do konca
- prirodzená radosť zo života
- chuť pracovať na rozvoji svojej osobnosti, prijímať nové a zmeny
- schopnosť sebaorganizácie
- systémovosť
- poriadkumilovná osoba, ktorá má rada systém a poriadok vo svojom okolí

Firma Ovitex, s.r.o. sa zaoberá kompletnými službami v oblasti zariaďovania interiérov hotelovým, reštauračným a dekoračným textilom - záclony, závesy, posteľná bielizeň, obrusy, doplnky. Veľkoobchod aj maloobchod zastrešuje malý tím flexibilných a vysoko kvalifikovaných ľudí. Svoje služby poskytujeme už 12 rokov k veľkej spokojnosti našich zákazníkov.

Dobrý kolektív a referencie sú základom úspechu našej firmy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hraničná 30
058 01 Poprad
http://www.ovitex.sk www.dekoria.sk www.obliekameokna.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivan Olejník
Tel.: +421907793503
E-mail: poslať životopis
ID: 3690476   Dátum zverejnenia: 10.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650 Eur základná zložka + 50 Eur za dôkladné ukončovanie úloh