Можливість для людей з України

Mid Back-end developer/ka

Outloud, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 20 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skúseného a samostatného back-end developera/ku, ktorý nám pomôže s vývojom rôznych produktov a aplikácií či už z oblasti fintechu, healthtechu, security a ďalších. Hľadáme niekoho, kto zoberie malé štúdio ako výhodu, vďaka ktorej sa bude môcť naplno realizovať a nebude brzdený procesmi a manažmentom. Bude rásť s nami a pomôže nám vylepšiť systém, kvalitu kódu a neskôr možno bude leadovať vlastný tím.
Kľúčová je pre nás komunikácia a dodržiavanie deadlinov asi ako všade.
Pozícia je full-time, ale prakticky robíš koľko chceš a faktúruješ koľko odrobíš. My ti iba garantujeme 160h práce mesačne.

- Node.js
- Typescript
- Git
- Mal by si vedieť po anglicky aspoň čítať a písať
- Samostatnosť a proaktivita
- Transparentná a priama komunikácia
- Dodržiavanie termínov a zodpovednosť
- Mal by si byť ok s feedbackom a vedieť ho prijímať aj rozdáváť
- Budeš mať maximálne slobody ale tým pádom aj maximálnu zodpovednosť

- Fér plat a faktúra zaplatená hneď po vystavení
- Remote práca (ak chceš)
- Koncoročné podiely zo zisku
- Sick days
- Totálna sloboda, robíš odkiaľ chceš, kedy chceš a koľko chceš.
- Ak si officový tvor, tak máme office v Bratislave plný Manaroots matéčiek, snackov s boxerským vrecom, gitarou a klávesami, VR-kom a PlayStation (ako inak!)
- Multisport karta
- Preplatené kurzy, eventy, knihy, hodiny angličtiny a workshopy
- Férová komunikácia a transparentnosť - vieš čo sa deje, poznáš náš finančný stav aj situáciu s projektami

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Design & software studio Outloud makes functional design and high-end development from the capital of Slovakia for clients all over the world, from New York to Israel to Australia.

We founded Outloud because we wanted to turn good ideas into even better products. Since then, we've been looking for people with the same mindset and clients who aren't afraid to think big. Together, we create products that have the potential to move the world forward in a way that increases their chances of success.

We work from wherever we want, whenever we want, and we care about our work having a positive impact on the world. We love to travel, play sports, learn new things and improve the old ones. Come work not for us, but with us. Because that's how it should be!

- linkedin.com/company/75508920/
- instagram.com/madebyoutloud/
- dribbble.com/madebyoutloud
- outloud.co (Quite outdated. We are working on a new one!)

We work for startups and a few corporations. We've worked on +- 30 projects last year mostly from fintech, health tech, SaaS, and Security industry. Our projects include:

- User interfaces for #1 Rated call center software
- Mobile app for young hockey talents
- Mobile app for festivals
- Social network and internal products
- All internal systems for one of the largest financial advisors in Slovakia
- SaaS for wealthy families' money managers
- Many smaller projects in the MVP phase
- Various websites projects

Who we are
We are good friends who value freedom above all else. We have a lot of fun and we have even more work to do. We are not a family, nor a young dynamic collective. We are a team. The position is fully remote but we are happy to have someone with whom we can go to barbecues, bike rides, squash, concerts, beer, and whatever else. We have big ambitions and we want to work on amazing projects. Join us!
ID: 4369548  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.