Redaktor portálu DefenceNews.sk

OUR MEDIA SR a. s.

Kalinčiakova 33, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 500 EUR/mesiacVýška mzdy bude predmetom vzájomnej dohody podľa objemu dohodnutej práce za daný mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa písať? Si kreatívny človek a rád prinášaš nové nápady? Sleduješ aktuálne dianie a chceš prinášať informácie a novinky z oblasti vojenských, armádnych a obranných tém, kyberbezpečnosti, NATO a o zahraničných vzťahoch? Rád sa učíš nové veci a chceš nabrať nové pracovné skúsenosti od odborníkov v stabilnom vydavateľskom dome, ktorý už vyše 100 rokov prináša užitočné informácie pre svojich čitateľov? ​

Hľadáme kolegu, ktorý:

- sa orientuje vo svete IT bezpečnosti, cloudových riešení, AI

- prinesie našim čitateľom informácie o smernici NIS2

- zapadne do nášho kolektívu

- bude mať blízko aj k sociálnym sieťach

- vie rozmýšľať webovo a vytvárať pútavé titulky k článkom

- vie zhodnotiť, aká téma je pre čitateľa zaujímavá

- má kreatívne myslenie a nebojí sa prísť s novými nápadmi

- ovláda na vysokej úrovni slovenskú gramatiku a vie štylizovať vety

Čo ponúkame?
- prácu pre jeden z najčítanejších a najúspešnejších spravodajských webov na Slovensku
- férové podmienky a prístup
- flexibilný pracovný čas
- možnú prácu z domu

- práca v atraktívnom modernom prostredí novej budovy TOWER 5
- časová flexibilita
- firemné raňajky, večierky a teambuildingy
- zamestnanecké benefity vo forme firemných raňajok, letného osvieženia, vianočných darčekov a pod.
- pestrý pitný režim (káva, čaj…)
- možnosť profesijného rozvoja prostredníctvom kurzov, konferencií a workshopov
- spolupráca s odborníkmi a kolegami zo zahraničných médií (napr. Financial Times, BBC…)
- moderne zmýšľajúce médium s orientáciou na progres
- možnosť profesne rásť

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Žurnalistika, Masmediálna komunikácia a iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
TYPO3 - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vydavateľstvo OUR MEDIA SR je mediálny dom, ktorý vydáva najpredávanejší mienkotvorný denník Pravda s viac ako 100-ročnou históriou. Okrem toho prevádzkuje spravodajský portál Pravda.sk, ktorý patrí do TOP 5 spravodajských portálov na Slovensku. Do portfólia vydavateľstva patrí aj najväčší kulinársky portál Varecha.sk a najnavštevovanejší mediálny portál Mediaklik.sk. Od januára 2023 pribudol aj športový portál Športweb.sk, ktorý patrí k TOP 3 športovým webom na Slovensku. Úspešnou podstránkou je aj Auto.Pravda.sk, ktorý je TOP 1 medzi auto-moto webmi. Najmladším prírastok je portál DefenceNews.sk, ktorý sa zaoberá témami bezpečnosti, obsahovo je zameraný na vojenské, armádne a obranné témy, kyberbezpečnosti, NATO a témami o zahraničných vzťahoch.

V prípade záujmu a pre viac informácií pošli mail na [email protected].

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Zelinková
E-mail: poslať životopis
ID: 4813678  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac