Asistent/ka

OTYK invest, s. r. o.

Miesto práce
Námestie sv. Františka, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 7,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívno-organizačná podpora manažmentu
Evidencia pošty
Evidencia prijatých faktúr
Príprava a kontrola zmlúv a objednávok s dodávateľmi (stavebnej činnosti, inžinierskej činnosti, poistenie, správa bytov a iné)
Vybavovanie telefonátov, prepájanie a preberanie odkazov
Prijímanie návštev, ich smerovanie, usadenie v zasadačke
Organizácia stretnutí
Vybavovanie potrebných náležitostí na úradoch
Archivácia a registrácia firemných dokumentov (scanovanie, zakladanie)
Asistencia účtovníčke spoločnosti (práca so stravnými lístkami, príprava podkladov)
Objednávanie kancelárskych potrieb, občerstvenia
Iné operatívne úlohy podľa požiadaviek vedenia spoločnosti

Preplatenie vstupeniek na rôzne kultúrne/športové podujatia
Pravidelný mesačný príspevok na aktivity v sieti Golem (fitnes, bazén, squash...)
Darčekové poukážky na nákup kníh v sieti Martinus
Darčekové poukážky na nákup zdravotníckych produktov v sieti Dr.Max
Príjemné pracovné prostredie v reprezentatívnych priestoroch v centre Karlovej Vsi

Hľadáme niekoho na skrátený úväzok, ktorý by mohol pokryť primárne dopoludňajšie hodiny a kto by mohol nastúpiť čo najskôr.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

milé, príjemné vystupovanie
komunikatívnosť
samostatnosť
skúsenosť zo stavebníctva je výhodou

OTYK invest, s. r. o. je stabilná spoločnosť patriaca medzi popredných bratislavských developerov, resp. stavebné firmy. Značka OTYK pôsobí na trhu už cez 25 rokov. Počas svojej existencie sme získali niekoľko ocenení a zrealizovali výstavbu viac ako 1 500 bytov za ostatných 15 rokov. Zároveň sme vybudovali množstvo ďalších projektov, administratívnych priestorov, či aulu pre univerzitu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2171447  Dátum zverejnenia: 13.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.