Reagujte bez životopisu

Holandsko|Práca v sklade DSV- Potreby pre deti a zdravotníctvo| 14,58 EUR/h-Angličtina komunikatívne-Ubytovanie a doprava do/z práce-Bez poplatkov

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Venlo, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
14,58 - 26 EUR/hod.• U nás dostanete priamu holandskú pracovnú zmluvu • Vôbec žiadne poplatky • Práca cez víkendy až 26 € na hod. • Príplatky za zmennosť a víkendy od 25 % do 100 % • Týždenný príspevok na dovolenku vo výške 8,33 % naviac k vašej hodinovej mzde • Dotované ubytovanie a zdarma doprava do práce • Plat na základe holandskej legislatívy • Výplatná páska v slovenčine

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hovoríte po anglicky a hľadáte spoľahlivú, stabilnú prácu v zahraničí? V OTTO máme skvelú ponuku! S nami sa nemusíte starať o dopravu, ubytovanie ani poistenie – poskytujeme kompletný balík služieb a pomoc pri organizácii vašej cesty do Holandska.

DSV je medzinárodná logistická spoločnosť, ktorá úspešne podporuje rôzne druhy podnikania.
Čo sa týka skladu Haps, jeho sortiment je založený predovšetkým na výrobkoch pre dojčatá a zdravotnícke pomôcky. V DSV Haps máme produkty od Danone a Nutricia. Zdravotnú výživu dodávame do viac ako 500 veľkoobchodov a maloobchodov, do 20 000 lekární. Do 5000 nemocníc a domovov dôchodcov. Pracovná atmosféra je príjemná, tempo/pracovné podmienky normálne.

  • Máte záujem? Stačí poslať žiadosť a my vám zavoláme späť!
  • Zbieranie a balenie objednávok
  • Príprava tovaru na odoslanie a nakladanie
  • Kontrola kvality produktov
  • Plat: 13,27 EUR/h (13.27 EUR +1.54% ATV +8.33% dovolenkový príplatok = 14.58 EUR)
  • Bonusy za prácu počas víkendov (50-100%), pretože si vážime vášho nasadenia!
  • Práca na ranné a poobedné zmeny 6:00-14:45/ 7:30-16:15 / 14:45-23:30

  • Minimálne formality (možnosť online náboru)
  • Pracovná zmluva podľa holandských podmienok – min. 40 hodín práce týždenne
  • Šanca na postup a prechod na priamy kontrakt!
  • Aplikácia MyOTTO s pracovným rozvrhom, výplatnými páskami a FAQ
  • Telefónna podpora 24/7 - Operation Service Center

Vybavenie práce je kompletne bezplatné, rýchle a online bez potreby osobnej návštevy.
PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS KONTAKTUJTE V PRACOVNÉ DNI
Pevná linka: +421 482304498
(V prípade nedostupnosti napíšte sms alebo email a my sa vám obratom ozveme. Komunikujeme aj prostredníctvom Whatsapp)
Mobil číslo: +421 918934461, +421 908795566
E-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

OTTO Work Force bola založená v roku 2000 a je jednou z najväčších medzinárodných pracovných agentúr v Európe. Pôsobíme v 13 krajinách a zamestnávame 18 000 tisíc zamestnancov. Pomôžeme vám nájsť dočasnú prácu v Holandsku, Nemecku a Poľsku. Zamestnávame v spoločnostich ktoré pôsobia v oblasti výroby, logistiky, obchodu, priemyslu, služieb a e-commerce.
Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ochota pracovať manuálne, na zmeny

Dobrá znalosť angličtiny alebo holandčiny - ideálna šanca na praktický rozvoj vašich jazykových zručností!
Ochota a motivácia plniť si pracovné úlohy
Dochvíľnosť
Vedieť jazdiť na bicykli
Vodičský preukaz výhodou
Bezúhonnosť

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4819539  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 14,58 EUR/hod.