Reagujte bez životopisu

Holandsko | Príprava šalátov a ovocných boxov v Heemskerku | 14,38 EUR/h-Bez jazyka-Ubytovanie a doprava do/z práce-Bez poplatkov

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rijnsburg, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
14,38 - 26 EUR/hod.• U nás dostanete priamu holandskú pracovnú zmluvu • Vôbec žiadne poplatky • Práca cez víkendy až 26 € na hod. • Príplatky za zmennosť a víkendy od 25 % do 100 % • Týždenný príspevok na dovolenku vo výške 8,33 % naviac k vašej hodinovej mzde • Dotované ubytovanie a zdarma doprava do práce • Plat na základe holandskej legislatívy • Výplatná páska v slovenčine

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi zdravú stravu? Pracujte na výrobe balených potravín, ktoré budú dodávané do medzinárodných supermarketov a reťazcov.

Heemskerk Fresh & Easy vyrába zdravé, čerstvé a jednoduché potravinové balíčky, ako sú šaláty alebo ovocné boxy. Denne sa čerstvé suroviny spracovávajú na chutné produkty. Tieto sú dodávané do národných a medzinárodných supermarketov a reťazcov.

V tomto rodinnom podniku sa denne spracúvajú čerstvé suroviny na chutné a ľahko pripraviteľné jedlá. Ako pracovník vo výrobe najprv krájate, periete a triedite všetku zeleninu a ovocie. Potom ich balíte do boxov a dôkladne kontrolujete, či konečný produkt udržuje vysokú úroveň kvality. Po dokončení všetkého pripravíte objednávky na odoslanie. Takéto rozmanité úlohy zabezpečia, že čas v práci "uplynie" a určite nebude nuda!

Nemáte skúsenosti s prácou s potravinami? Nevadí - začnete interným školením, počas ktorého sa naučíte všetky procesy!

Práca prebieha od pondelka do nedele na zmeny (05:45/07:00 do 15:30 a od 15:40 do konca výroby, čo vám dáva flexibilitu). Za večerné, nočné, víkendové smeny a nadčasy dostanete extra príplatok, a po šiestich týždňoch práce budete mať možnosť získať pevný rozvrh.

• Plat: 13,27 EUR Brutto + 8,33% príplatok na dovolenku = 14,38 EUR

Máte záujem? Prihláste sa a pripojte sa k tímu!

Vybavenie práce je kompletne bezplatné, rýchle a online bez potreby osobnej návštevy.
PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS KONTAKTUJTE V PRACOVNÉ DNI
Pevná linka: +421 482304498
(V prípade nedostupnosti napíšte sms alebo email a my sa vám obratom ozveme. Komunikujeme aj prostredníctvom Whatsapp)
Mobil číslo: +421 918934461, +421 908795566
E-mail: [email protected]

• Pracovná zmluva podľa holandských podmienok (zaručené pracovné hodiny)

• Možnosť kúpiť boxy s jedlom vyrobeným v Heemskerk za 1 €!

• Na pracovisku sú k dispozícii koordinátori, pripravení odpovedať na otázky a pomôcť vám vyriešiť všetky potenciálne problémy, napr. zmeny rozvrhu

• Skutočne priateľská atmosféra, manažér a zamestnanci sa poznajú menom ;-)

• Ubytovanie na mieste a doprava do/z práce sú zorganizované – ak to potrebujete!

• Úplne zadarmo ponúkame prístup k aplikácii myOTTO, 24/7 Helpdesk, vernostný program a mnoho ďalších zaujímavých projektov pre našich zamestnancov!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

OTTO Work Force bola založená v roku 2000 a je jednou z najväčších medzinárodných pracovných agentúr v Európe. Pôsobíme v 13 krajinách a zamestnávame 18 000 tisíc zamestnancov. Pomôžeme vám nájsť dočasnú prácu v Holandsku, Nemecku a Poľsku. Zamestnávame v spoločnostich ktoré pôsobia v oblasti výroby, logistiky, obchodu, priemyslu, služieb a e-commerce.
Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať manuálne, na zmeny
Ochota a motivácia plniť si pracovné úlohy
Dochvíľnosť
Vedieť jazdiť na bicykli
Vodičský preukaz výhodou
Bezúhonnosť

Schopnosť pracovať v chladnom prostredí – približne 8°C

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4811015  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 14,38 EUR/hod.