Administratívny asistent - pobočka Prešov

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
základná zložka mzdy od 650,-€ (prehodnotenie výšky platu po skúšobnej dobe + prémiový systém)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • podávanie informácií o aktuálnych pracovných ponukách a produktoch spoločnosti
  • evidencia klientov do interného systému
  • administratívne činnosti spojené s výkonom pozície
  • registratúrna starostlivosť o administratívnu agendu a skartovanie
  • práca s PC
  • spracovanie a evidencia došlej a odoslanej pošty
  • riešenie a vybavovanie pridelených administratívnych úloh nadriadeným

  • dlhodobé a perspektívne zamestnanie v zahraničnej firme
  • príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
  • získanie skúseností vo veľmi prosperujúcej oblasti ľudských zdrojov

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač o zamestnanie,

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom portálu Profesia po kliknutí na odkaz „Poslať životopis“

Vopred sa ospravedlňujeme, že odpovieme iba uchádzačom zaradeným do výberového konania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandská pracovná agentúra - sprostredkovanie zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

  • ochota a schopnosť telefonicky a osobne komunikovať s klientmi
  • schopnosť koordinovať komunikáciu s ľuďmi
  • organizačné a komunikatívne schopnosti
  • ochotu učiť sa nové veci
  • znalosť práce s počítačom
  • samostatnosť, spoľahlivosť, systematickosť, nadhľad a logické uvažovanie
  • pracovná doba v pracovné dni od 8,00 do 16,30 a od 8,30 do 17,00 ( týždenná rotácia)

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 20000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako jedna z najspoľahlivejších pracovných agentúr v Holandsku TOP 10! Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Area manager
E-mail: poslať životopis
ID: 3802126  Dátum zverejnenia: 4.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy od 650,-€ (prehodnotenie výšky platu po skúšobnej dobe + prémiový systém)