Holandsko-Skladník/čka-E-shopy-Bez jazyka a praxe-Týždenná mzda-Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce v Holandsku-Bez poplatkov

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
10,57 - 12,93 EUR/hod.od 10,57 € /hod. brutto a viac + 8% dovolenkové peniaze priamo vyplatené k hodinovej mzde + príplatky za zmennosť a prácu cez víkend- mzda je určovaná podľa holandskej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuje sa v moderne vybavených e-shopoch, skladoch, veľkoskladoch pre supermarkety. Prevažne sa jedná o vyskladňovanie, etiketovanie, práca so skenerom, príprava na expedíciu rôznych tovarov pre svetoznáme značky a obchodné centrá ako je elektronika, značkové oblečenie, drogéria, potraviny, spracovanie zeleniny a iné podľa sezóny v rôznych lokalitách po celom Holandsku.
Práca je vhodná pre jednotlivcov, páry, skupinky.
Holandská pracovná zmluva je vystavená priamo na Slovensku pred odchodom do Holandska.
Ubytovanie a doprava z ubytovania do zamestnania je zabezpečené.
Práca v kolektíve kde je zastúpenie aj slovenských a českých pracovníkov.

Vybavenie práce je kompletne bezplatné.

Zašlite nám svoj životopis na email [email protected] a my vám obratom zašleme všetky potrebné informácie ako postupovať, aby ste sa mohli zamestnať v Holandsku.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS KONTAKTUJTE V PRACOVNÉ DNI:
od 09:00 do 11:00
od 13:00 do 16:00
Tel. číslo: + 421 948292840 / +421 918934461
(V prípade nedostupnosti napíšte sms alebo email a my sa vám obratom ozveme)
Email: [email protected]

Pre skvalitnenie služieb uchádzačom a vyhradenie si primeraného časového priestoru pre uchádzačov JE POTREBNÉ SA NA OSOBNÉ KONZULTÁCIE OBJEDNAŤ VOPRED telefonicky alebo emailom. Bez potvrdeného termínu na osobnú konzultáciu nie je možné uchádzača vybaviť osobne.

Sme jedna z najväčších pracovných agentúr v Holandsku, ktorá je na trhu už viac ako 20 rokov, preto vám vieme zabezpečiť prácu v rôznych regiónoch.
Garancia profesionality a znalosti v oblasti personálneho poradenstva
Týždenná mzda
Priama holandská pracovná zmluva sa podpisuje na Slovensku pred odchodom do Holandska
Ubytovanie je zabezpečené.
Zabezpečené dopravné prostriedky z ubytovania do zamestnania v rámci Holandska
Koordinátor v mieste ubytovania a na pracovisku
Výška platu je v súlade s platnou legislatívou v Holandsku
Registráciu BSN (Daňové číslo) v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode do Holandska bezplatne
Registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode do Holandska bezplatne
Poradenstvo ohľadne možností vycestovania do Holandska (agentúra nehradí cestovné náklady)

Tel. číslo: + 421 948292840 / +421 918934461 (V prípade nedostupnosti napíšte sms alebo email a my sa vám obratom ozveme)

Pre skvalitnenie služieb uchádzačom a vyhradenie si dostatočného časového priestoru pre uchádzačov JE POTREBNÉ SA NA OSOBNÉ KONZULTÁCIE OBJEDNAŤ VOPRED telefonicky alebo emailom. Bez potvrdeného termínu na osobnú konzultáciu nie je možné uchádzača vybaviť osobne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 7000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 /15 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita a chuť pracovať!

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 20000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako jedna z najspoľahlivejších pracovných agentúr v Holandsku TOP 10! Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: OTTO Work Force Slovakia s.r.o.
Tel.: Volajte zdarma + 421 908795566, +421 918934461
E-mail: poslať životopis
ID: 3792980  Dátum zverejnenia: 22.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,57 - 12,93 EUR/hod.od 10,57 € /hod. brutto a viac + 8% dovolenkové peniaze priamo vyplatené k hodinovej mzde + príplatky za zmennosť a prácu cez víkend- mzda je určovaná podľa holandskej legislatívy