Compliance špecialista

OTP Banka Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Od 1 100€ + odmeňovanie podľa bonusového systému (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• participácia na metodickej a kontrolnej činnosti v oblasti compliance a zabezpečovania súladu interných predpisov v oblasti compliance s platnou legislatívou (s cieľom zabrániť nelegálnemu, neetickému alebo nevhodnému správaniu)
• zastrešovanie agendy na úseku ochrany investora a implementácia regulačných požiadaviek MIFID II/MIFIR
• identifikácia a znižovanie compliance rizík, ich analýza, monitoring a reporting
• príprava a výkon školiacej činnosti v oblasti compliance
• poradná činnosť vo vzťahu k ostatným útvarom banky v oblasti compliance
• implementácia legislatívnych a skupinových požiadaviek v oblasti v oblasti transparentného poskytovania bankových a finančných služieb, ochrany spotrebiteľa
• vykonávanie pravidelných kontrol, monitorovanie compliance systémov a zabezpečovanie ich efektívnosti

• stanete sa súčasťou stabilnej a dôveryhodnej banky
• stanete sa súčasťou banky rodinného typu, kde sú dôležité vzťahy a ľudskosť
• poskytneme Vám individuálny a trpezlivý prístup
• všetko Vás naučíme a poskytneme Vám potrebnú podporu
• doprajeme Vám work-life balance
• budete mať priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady
• získate zaujímavé zľavy na čerpaní bankových a poistných produktov
• poskytujeme príspevok na DDS
• a máme mnoho iných benefitov, o ktorých sa môžeme porozprávať na osobnom stretnutí

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• vzdelanie v oblasti práva/ekonómie - výhodou
• prax v oblasti bankovníctva - výhodou
• prax v Compliance - výhodou
• prax v oblasti MIFID II - výhodou
• znalosť bankových procesov
• anglický jazyk - pokročilá znalosť slovom aj písmom
• MS Office - pokročilý
• zodpovednosť, diskrétnosť
• logické myslenie
• zmysel pre detail
• sústavné udržiavanie si odborných znalostí v príslušnom odbore

OTP Banka Slovensko a.s. je od 26. novembra 2020 súčasťou ČSOB Finančnej skupiny. Do zlúčenia obidvoch bánk do jednej pod značku ČSOB bude OTP Banka Slovensko na trhu aj naďalej pôsobiť pod vlastným menom. Viac informácií o procese spájania sa OTP Banky Slovensko s ČSOB a o plánovaných krokoch nájdete na stránke www.otpbanka.sk/spajamesa.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3466205  Dátum zverejnenia: 8.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100€ + odmeňovanie podľa bonusového systému (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)