Montážny pracovník zdvíhacích a manipulačných zariadení

Otolift Schodiskové výťahy, s.r.o.

Miesto práce
Palárikovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
4,75 - 6,4 EUR/hod.Začiatočný plat od 4,75 €/hod.+ 0,90€/hod. bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montovanie strojných častí a/alebo ich častí podľa technickej dokumentácie
- Testovanie funkčnosti strojných celkov a/alebo ich častí po zmontovaní
- Spracovanie komponentov na požadované produkty podľa prijatých objednávok
- Kontrolovanie kvality a odstraňovanie zistených odchýlok
- Starostlivosť o technické vybavenie pracoviska v prevádzkovom stave

- Platové kategórie od 4,75€ do 6,40€ + bonus 0,90€
- Mesačný bonus v hodnote 150 €
- Zvýšenie platu po 3 mesiacoch
- Cestovný príspevok
- Dvojzmenná prevádzka
- Stravné lístky v nadštandardnej sume 5,10 €
- Balík zamestnaneckých benefitov (napr. bonus pri pracovných jubileách, pri významných životných udalostiach, a podobne)
- Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s modernými technológiami
- Dlhodobo perspektívnu prácu, istotu finančného zázemia
- Príjemné pracovné prostredie
- Firemné akcie, teambuildingy
- zabezpečený pitný režim vrátane kávy a pracovné oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Otolift Schodiskové výťahy s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2011 a pre svojich klientov vyrába schodiskové výťahy určené hlavne pre imobilných pacientov. Svojim zamestnancom ponúka pracovné prostredie v silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu. Pre našu spoločnosť sú dôležití zaangažovaní, zodpovední a produktívni zamestnanci, s potenciálom rásť vo svojej oblasti.
V súčasnosti zamestnávame viac ako 200 interných zamestnancov v hlavnom pracovnom pomere a podľa potreby spolupracujeme aj s externými dodávateľmi v oblasti realizácie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4134004  Dátum zverejnenia: 17.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,75 EUR/hod.