Reagujte bez životopisu

Senior konštruktér

Otolift Schodiskové výťahy, s.r.o.

Miesto práce
Palárikovo
Termín nástupu
asap, resp. podľa dohody
5,5 EUR/hod.Začiatočný plat od 5,50 €/ hod + 0,90 € bonus + 1,25 € odmena. Expertov ohodnotíme. Nárast platu záleží od schopnosti/šikovnosti uchádzača. Pracovníkom poskytujeme ďalšie finančné/ nefinančné benefity - viď. Zamestnanecké výhody/benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím konštruktérov sa rozširuje o nových skúsených kolegov.
Náplňou práce je :
- Tvorba technickej dokumentácie v programe AUTO CAD
- Priame reportovanie vedúcemu oddelenia konštrukcie
- Riadi, organizuje prácu, zodpovedá za plnenie úloh v termíne
- Koordinuje tím konštruktérov na pridelenom úseku

Ponúkame Vám :
- Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s modernými technológiami
- Dlhodobo perspektívnu prácu
- Odborný a profesijný rast
- Bonusové systémy (cestovný príspevok, letné/ vianočné odmeny,...)
- Stravné lístky v nadštandardnej sume 4,50 €
- Balík zamestnaneckých benefitov (napr. bonusy pri prac. jubileách, pri významných životných udalostiach, a podobne)
- Príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív
- Firemné akcie, teambuildingy
- Interné a externé školenia

V prípade záujmu prosím pošlite mailom svoj životopis so súhlasom so spracovaním osobných údajov na [email protected].
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné/strojárske výhodou, nie podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

program Auto CAD - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2. ročná prax, skúsenosti s vedením menšieho kolektívu výhodou

Ste precízny
Ste kreatívny, zameraný na riešenie
Máte zmysel pre detail
Máte technické myslenie
Viete čítať technickú dokumentáciu
Ste schopný pracovať samostatne aj v tíme
Viete si rýchlo osvojiť nové znalosti
Máte organizačné/ komunikačné schopnosti
Ste motivovaný pre svoju prácu

Spoločnosť Otolift Schodiskové výťahy s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2011 a pre svojich klientov vyrába schodiskové výťahy určené hlavne pre imobilných pacientov. Svojim zamestnancom ponúka pracovné prostredie v silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu. Pre našu spoločnosť sú dôležití zaangažovaní, zodpovední a produktívni zamestnanci, s potenciálom rásť vo svojej oblasti.
V súčasnosti zamestnávame viac ako 200 interných zamestnancov v hlavnom pracovnom pomere a podľa potreby spolupracujeme aj s externými dodávateľmi v oblasti realizácie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3987488  Dátum zverejnenia: 16.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.