Reagujte bez životopisu
Logo OTO SYSTEM, s.r.o.

Čašník

OTO SYSTEM, s.r.o.

Miesto práce
Podskalie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacDochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu čašníka v príjemnom prostredí EKOREZORTU, v lone prírody. Hľadáme človeka, ktorý sa bude spolu s nami podieľať na budovaní ekorezortu, ktorý má srdce i dušu.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • obsluha zákazníkov
  • príprava nápojov a miešaných nápojov a ich servírovanie.

Poskytujeme ubytovanie a motivačné finančné ohodnotenie.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ekologický ubytovací rezort s bohatou ponukou komplexných služieb a širokou škálov možností. Ak plánujete vašu vysnívanú svadbu, rodinnú oslavu, firemnú akciu, podujatie alebo si chcete len oddýchnuť a vychutnať skvelé ekofood jedlo, Ekorezort Vendelín je tu pre vás.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4803606  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac