Technik výstavby a údržby Bratislava, Žilina, Nitra

OTNS, a. s.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 € a viac - v závislosti od schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon obhliadok miest budúcich inštalácií
- podieľanie sa na inštaláciach, spustení do prevádzky, prevádzke a údržbe rádiovych spojov v rôznych frekvenčných pásmach, napájacích zdrojov a ostatných telekomunikačných zariadení a stavieb
- spolupráca s projektantmi na návrhu riešení pre zákazníkov
- výkon pohotovostných služieb a servisných výjazdov v rámci celej siete v celom regióne.

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program (príspevok na DDP a pod.)
- služobný telefón

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu. Prosím uvádzajte aj miesto výkonu práce.
Spoločnosť OTNS, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.12.2018 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravotne spôsobilý pre práce vo výškach
- platné osvedčenie pre práce na elektrických zariadeniach (par. 21) je výhodou
- skúsenosti s prácami vo výškach

OTNS, a.s. je systémový integrátor informačných technológií schopný zabezpečiť komplexnú komunikačnú infraštruktúru s integrovanými službami vysokej úrovne.
Naša ponuka zahŕňa komplexné riešenia od vybudovania fyzických prenosových trás až po nasadenie hlasových, dátových, alebo multimediálnych služieb, prípadne riešenie určenej časti problematiky na základe individuálnej požiadavky zákazníka.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OTNS, a. s.
Vajnorská 137
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Katarína Pálešová
Tel.: +421 948 030 254
E-mail: poslať životopis
ID: 3293481   Dátum zverejnenia: 8.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 € a viac - v závislosti od schopností a skúseností kandidáta