Montážny technik

OTNS, a. s.

Miesto práce
Vajnorská 137, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalačné a montážne práce v oblasti elektro a kabelážnych systémov.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

V zmysle Zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, dávam súhlas spoločnosti OTNS, a.s. na spracovanie mojich osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

V prípade neoslovených uchádzačov o zamestnanie, budú všetky údaje do doby 30 dní skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike podľa min. §22 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. je výhodou.
Slušné vystupovanie, nekonfliktný typ.
Jazykové znalosti nie sú podmienkou.

OTNS, a.s. je systémový integrátor informačných technológií schopný zabezpečiť komplexnú komunikačnú infraštruktúru s integrovanými službami vysokej úrovne.
Naša ponuka zahŕňa komplexné riešenia od vybudovania fyzických prenosových trás až po nasadenie hlasových, dátových, alebo multimediálnych služieb, prípadne riešenie určenej časti problematiky na základe individuálnej požiadavky zákazníka.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1761663  Dátum zverejnenia: 12.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou