Projektový manažér

OTNS, a. s.

Miesto práce
Vajnorská 137, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacmzda je od 1400€/brutto podľa skúseností a dohody s vybraným uchádzačom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie projektov v oblasti výstavby telekomunikačnej infraštruktúry, líniové stavby, technologické vybavenie budov.

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Spoločnosť OTNS, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s návrhom a realizáciou telekomunikačných líniových
- prax v oblasti projekcie, realizácie a inžinieringu telekomunikačných stavieb,
- znalosť právnych predpisov a technických noriem,
- aktívny prístup pri riešení pracovných úloh, analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť, schopnosť učiť sa
- ovládanie MicroStation je výhodou,
- SKSI autorizovaný stavebný inžinier A2 – výhodou

OTNS, a.s. je systémový integrátor informačných technológií schopný zabezpečiť komplexnú komunikačnú infraštruktúru s integrovanými službami vysokej úrovne.
Naša ponuka zahŕňa komplexné riešenia od vybudovania fyzických prenosových trás až po nasadenie hlasových, dátových, alebo multimediálnych služieb, prípadne riešenie určenej časti problematiky na základe individuálnej požiadavky zákazníka.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1650073  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac