Projektant (Bratislava)

OTIS a. s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 100 EUR/měsíc1100 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

My sa nevyťahujeme - MY VÝŤAHUJEME :-)

Baví vás moderné technológie, mechanika, elektrika a radi za sebou vidíte výsledky svojej práce?

Chcete sa stať odborníkom v perspektívnom odbore vertikálnej dopravy? Hľadáte samostatnú zodpovednú prácu technika v teréne, pri ktorej budete zodpovedať za svoj zverený okruh zariadenia a kde za kvalitne odvedenú prácu dostanete vždy a včas zaplatené?

Čo u nás budete robiť:

  • spracovávať technické riešenie výťahov, eskalátorov a travolátorov - dispozičné výkresy
  • poskytovať technické konzultácie pri príprave zákaziek aj v priebehu montáže výťahov
  • komunikovať s dodávateľskými továrňami aj interne v rámci oddelenia

Čo budete potrebovať:

  • SŠ vzdelanie (strojné, elektro, stavebné)
  • dôkladnosť, samostatnosť, flixibilitu a dobré komunikačné schopnosti
  • veľmi dobrú znalosť MS Office
  • znalosť AutoCAD - bude to pre Vás nástroj číslo jeden
  • znalosť AJ - najmä pre písomnú a technickú komunikáciu
  • ochotu vzdelávať sa a učiť sa novým veciam

Čo Vám môžeme ponúknuť:

  • stravné lístky v hodnote 4 EURA
  • mobilný telefón
  • služobný automobil aj na súkromné použitie
  • príspevok na dôchodkové poistenie
  • zaujímavú práca v stabilnej medzinárodnej firme
  • ďalšie benefity a príplatky podľa kolektívnej ZMLUVY za predpokladu splnenia určitých podmienok
  • možnosť firemného vzdelávania a podpora ďalšieho rozvoja

Informácie o pozícii:

  • miesto výkonu práce: Bratislava
  • druh pracovného pomeru: HPP
  • dĺžka pracovného pomeru: doba neurčitá
  • mzda: 1.100 euro / mesiac

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3776156  Dátum zverejnenia: 1.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/měsíc1100 EUR/měsíc