Revízny technik,Servisný technik zdvíhacích zariadení

OTIS Výťahy s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Revízny technik – 1000€ v hrubom, Samostatný servisný technik – 800 € v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis vyhradených technických zariadení v zmysle výhlášky MPSVaR č.508/2009 Z.z.

- benefity garantované kolektívnou zmluvou
- stabilita a profesný rast
- pracovné uplatnanie v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
- motivačné ohodnotenie v závislosti na výkone
- sústavné vzdelávanie

Zaslaním Vášho životopisu, dávate dobrovoľne súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov výberového konania v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odbor elektro alebo zdvíhacie zariadenia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

elektro alebo zdvíhacie zariadenia
1

- prax v odbore výťahy vítaná
- výhodou je §16, §18 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.

Spoločnosť bola založená pred 160 rokmi vynálezcom bezpečného výťahu A. G. Otisom a dnes svoje výrobky a služby ponúka vo viac než 200 krajinách sveta. OTIS vyvíja, vyrába a inštaluje výťahy, pohyblivé schody a chodníky a zabezpečuje údržbu pre 2 milióny zdvíhacích zariadení. Slovenská pobočka OTISu je dynamicky rastúca spoločnosť. Centrála je v Bratislave a obchodno-servisné strediská sú rozložené plošne po Slovensku v Trnave, Banskej Bystrici, Žiline, Poprade a v Košiciach. "OTIS každý deň prepraví viac než 2 miliardy ľudí."

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OTIS Výťahy, s.r.o.
Vajnorská 100/A
831 04 Bratislava 3
ID: 3574518  Dátum zverejnenia: 9.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Revízny technik – 1000€ v hrubom, Samostatný servisný technik – 800 € v hrubom