Servisný technik zdvíhacích zariadení

OTIS Výťahy s.r.o.

Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Trenčín, Nitra, Topoľčany
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisné úkony podľa stanovených technologických postupov, odborné skúšky podľa príslušných noriem,odstraňovanie porúch,overovacie skúšky nových a rekonštruovaných zariadení

-pracovné uplatnenie v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
-motivačné ohodnotenie v závislosti na výkone,firemné benefity,
-zaujímavá a zodpovedná práca s vysokou mierou pridanej hodnoty
-sustavné vzdelávanie a profesný rast

Zaslaním Vášho životopisu, dávate dobrovoľne súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov výberového konania v súlade so zákonom č. 112/2013 Z. z.
Radoslava Nádašská
Rožňavská 2
830 00 Bratislava 3

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

odbor elektro, mechanik zdvíhacích zariadení

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

elektro
1

-elektro vyhl. 508/2009 Z.z. § 21,§16 a §18 (nie je podmienkou)
-presnosť, komunikatívnosť, samostatnosť,zákaznícka orientácia,zodpovednosť, spoľahlivosť
-vhodné i pre živnostníkov s vlastným portfóliom výťahov s možnosťou jeho odpredaja

Renomovaná nadnárodná spoločnosť podnikajúca v oblasti výroby, dodávky, montáže a servisných služieb pre výťahy, eskalátory a travolátory.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Rožňavská 2

Kontakt

Kontaktná osoba: Radoslava Nádašská
E-mail: poslať životopis
ID: 1206277   Dátum zverejnenia: 18.9.2017