Vedúci predajne

OTCF SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
09.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
950 Euro gross and bonusses

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhodnocuje výsledky predaja a aktívne manažuje predaj tak, aby pravidelne plnil stanovené ciele ako aj aktívne spolupracoval s vedením spoločnosti
• Vybavuje potreby zamestnancov, poskytuje spätnú väzbu za účelom zlepšenia vedomostí a zručností zamestnancov
• Poskytuje vynikajúci zákaznícky servis
• Zabezpečuje dodržiavanie všetkých interných predpisov, nepretržite počas celej doby.

• Možnosť d‘alšieho rastu v našej spoločnosti
• Atraktívne platové ohodnotenie a bonusy
• Prácu v mladom, dynamickom a medzinárodnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Skúsenosti na podobnej pozícii
• Orientácia na čísla a výsledky
• Predchádzajúca skúsenost‘ s vedením tímu
• Znalosť programu MS Office
• Znalost‘ Anglického jazyka (minimalne uroven B2)
• Silné organizačne schopnosti, samostatnost‘ a spoľahlivost'.

Poľská spoločnosť OTCF ktorá je majiteľom športových značiek 4F, 4Faces, Outhorn je rýchlo rastúci výrobca a distribútor vysoko kvalitného športového oblečenia. Náš tím sa skladá z viac než 1000 talentovaných ľudí, ktorí sú plní športovej vášne. Spoločným znakom našich zamestnancov sú iniciatíva, vášeň, spolupráca a angažovanosť. S týmito vlastnosťami môžeme rásť a dosahovať nové rozmery.
Ak je Vaším mottom "všetko je možné" a dokážete priniesť energiu a odhodlanie, pripojte sa k nášmu tímu a hrajte túto hru spolu s nami. Možno ste to práve Vy, kto dodá našej spoločnosti nové rozmery.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

OTCF
Nam. Slobody 2
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Paweł Płonka
Tel.: +48724750650
E-mail: poslať životopis
ID: 3492634   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 Euro gross and bonusses