Vedúci predajne

OTCF SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednost’:
• Zhodnocuje výsledky predaja a proaktívne manažuje business tak, aby pravidelne plnil stanovené ciele ako aj aktívna spolupraca s vedením spoločnosti
• Vybavuje potreby zamestnancov, poskytuje spätnú väzbu za účelom zlepšenia vedomostí a zručností zamestnancov
• Poskytuje vynikajúci zákaznícky servis
• Zabezpčeuje dodržiavanie vcetkých interch predpisov nepretržite počas celej doby.

Ponúkame:
• Možnosť d‘alšieho rozvoja v našej spoločnosti
• Atraktívne platového ohodnotenie a bonusy
• Prácu v mladom, dynamickom a medzinárodnom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky:
• Skúsenosti na podobnej pozícii
• Znalost‘ Anglického jazyka (minimalne uroven B2)
• Predchádzajúca skúsenost‘ s vedením tímu
• Znalosť programu MS Office
• Orientácia na čísla a výsledky
• Silné organizačne schopnosti, samostatnost‘ a spoľahlivost'.

Poľská spoločnosť OTCF ktorá je majiteľom športových značiek 4F, 4Faces, Outhorn je rýchlo rastúci výrobca a distribútor vysoko kvalitného športového oblečenia. Náš tím sa skladá z viac než 1000 talentovaných ľudí, ktorí sú plní športovej vášne. Spoločným znakom našich zamestnancov sú iniciatíva, vášeň, spolupráca a angažovanosť. S týmito vlastnosťami môžeme rásť a dosahovať nové rozmery.
Ak je Vaším mottom "všetko je možné" a dokážete priniesť energiu a odhodlanie, pripojte sa k nášmu tímu a hrajte túto hru spolu s nami. Možno ste to práve Vy, kto dodá našej spoločnosti nové rozmery.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ak sme Vám neodpísali, alebo Vás telefonicky nekontaktovali, danú pozíciu sme obsadili vhodnejším kandidátom.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3127239  Dátum zverejnenia: 26.1.2018