Reagujte bez životopisu

Čašník/Servírka Hotel Ostredok***

Ostredok s.r.o.

Miesto práce
Jasná, Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
580 - 1 500 EUR/mesiacBonusy, odmeny, príplatok za víkend a sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a komunikácia so zákazníkmi
- poskytovanie rád pri výbere jedál,nápojov, prijímanie objednávok
- dodržiavanie zásad správneho stolovania
- dodržiavanie HACCP a noriem
- práca v programe BlueGastro

Práca v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier v mladom a flexibilnom kolektíve. Poskytujeme možnosť stravovania a zamestnaneckého ubytovania.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme: Prax v odbore čašník.
Profesionálny a zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, ústretovosť voči hosťom.

Hotel Ostredok bol prvý krát otvorený v roku 1981. Odvtedy prešiel mnohými zmenami a tou najväčšou bola jeho rekonštrukcia v roku 2009. Hotel leží v nadmorskej výške 1100 m v Jasnej pod Chopkom v centre najznámejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku Ski Jasná. Len 50 m od hotela je nástupná stanica novej sedačkovej lanovky, nadväzujúcej na ďalšie lanovky a vleky.

Jeho krstnou mamou sa stala najúspešnejšia slovenská olympionička zo ZOH 2010, Anastasiya Kuzmina, ktorá má v našom hoteli stálu izbu so svojim menom.

Našim klientom poskytujeme komfort na vyššej úrovni, aby načerpali dostatok energie a domov odchádzali oddýchnutí.

V hoteli sa nachádza štýlová reštaurácia s veľmi príjemnou atmosférou domáceho typu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3935079  Dátum zverejnenia: 3.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac