Tajemník fakulty

Ostravská univerzita

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Děkan Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

Tajemníka fakulty

Předpokládaný nástup:

• od 1. května 2018, popřípadě na základě dohody

Náplň práce:

• řízení hospodaření fakulty

• návrh a kontrola čerpání rozpočtu fakulty/fakultních pracovišť

• řízení vnitřní správy fakulty (obnova a údržba majetku, správa budov, dohled nad investiční výstavbou a projektovými aktivitami)

• spoluúčast na koncepčním řízení fakulty

Požadujeme:

• vysokoškolské vzdělání ekonomického směru

• minimální doba praxe ve vedoucí funkci minimálně 5 let

• zkušenost s finančním řízením a plánováním

• praxe s řízením v ekonomicko-správní oblasti

• zkušenosti s vysokoškolskou problematikou výhodou, zejména znalost zákona o vysokých školách

• znalost angličtiny slovem i písmem (minimálně na úrovni B2 Evropského referenčního rámce pro jazyky), další cizí (světový) jazyk výhodou

• velmi dobrá uživatelská znalost PC a MS Office (zejména Excel)

• dobré komunikační, manažerské a organizační schopnosti

• znalosti z oblasti investiční výstavby, administrace programů a projektů (zejména EU), znalosti z oblasti řízení kvality, správy budov, správy majetku

• aktivní přístup, inovativnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost, systematičnost, spolehlivost

Nabízíme:

• plný pracovní úvazek s nástupem dle dohody

• vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí

• odpovídající finanční hodnocení (smluvní mzda)

• benefity (6 týdnů dovolené, 5 dnů placeného volna k léčení, stravenky ve výši 100 Kč, parkovací místo v místě, PC, telefon a telefonní tarif, možnosti profesního růstu, včetně zahraničních výjezdů, jazykové vzdělávání, atd.)

Přihlášky:

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem, motivačním dopisem a vyplněným dotazníkem zasílejte pouze elektronickou poštou do 15. března 2018. Vybraní uchazeči budou osloveni pro další kolo výběrového řízení ve formě pohovorů a psychologických a odborných testů.

Kontakt:

Ostravská univerzita,
Bc. Jana Kuchařová, vedoucí oddělení pro řízení lidských zdrojů OU,
Dvořákova 7, 701 03 Ostrava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3309372  Dátum zverejnenia: 13.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.