Manažér veľkoobchodnej a maloobchodnej predajne

OSTPOL SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ výkonnostné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme stabilná a prosperujúce slovenská obchodná spoločnosť, ktorá sa už takmer 30 rokov venuje predaju hutníckeho a stavebného materiálu. Do nášho tímu hľadáme novú posilu na pracovnú pozíciu Manažér veľkoobchodnej a maloobchodnej predajne.

Vašou hlavnou úlohou na tejto pozícii bude tvorba obchodnej stratégie, identifikovanie obchodných príležitostí a aktívne vyvíjanie obchodnej činnosti. Súčasťou pracovnej náplne Manažéra je aj nákup materiálu, tovaru a služieb potrebných pre plynulý chod organizácie.

Ďalšími typickými činnosťami vykonávanými na tejto pozícii sú:
- monitorovanie trhu;
- tvorba cenovej politiky;
- aktívne vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov ( veľkoodberateľov - t. j. realizačné stavebné firmy a investori);
- aktívny predaj materiálu pre kľúčových zákazníkov,
- vypracovanie cenových ponúk;
- príjem objednávok a príprava administratívnych podkladov pre fakturáciu;
- sledovanie skladových zásob;
- sledovanie úhrad veľkoodberateľov a vymáhanie prípadných pohľadávok;
- vypracovávanie a realizácia stratégie nákupu;
- analýza a hodnotenie dodávateľov z hľadiska obchodného, logistického, technologického a z hľadiska kvality.

Hľadáme šikovného predajcu, ktorý:
• má príjemné vystupovanie s prozákazníckym prístupom;
• má prezentačné schopnosti a schopnosť presviedčať;
• je zameraný na dosahovanie výsledkov;
• má skúsenosti s vedením podriadených zamestnancov;
• má aspoň základný prehľad v stavebných a hutníckych materiáloch;
• sa chce sebarealizovať a uplatňovať vlastné nápady na zlepšenie predaja;
• hľadá výzvy, rôznorodú, kreatívnu, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu;
• ocení príjemnú pracovnú atmosféru.

Radi uvítame u kandidáta znalosť maďarského jazyka, nie je to však podmienkou pre prijatie kandidáta.

Počas adaptačného procesu bude úspešný kandidát oboznámený s fungovaním spoločnosti a zároveň aj s celým portfóliom ponúkaných produktov.

• práca v silnej, stabilnej a dobre prosperujúcej slovenskej spoločnosti;
• práca pre spoločnosť s nízkou fluktuáciou zamestnancov, ktorá odzrkadľuje ich spokojnosť;
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho odborného rastu;
• dostatočný priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov;
• výkonnostné prémie;
• vianočné odmeny.

Ak Vás naša ponuka oslovila a viete, že to je pozícia práve pre Vás, pošlite nám svoj životopis. Za prejavenú dôveru, ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.5.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné prípadne stavebné

Vodičský preukaz

B

...spoločnosť OSTPOL SLOVAKIA s.r.o. pod jednou strechou ponúka najširšie spektrum produktov a služieb pre stavebníctvo a strojársky priemysel...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Gemerská 5
98401 Lučenec
www.ostpol.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Svoradová
Tel.: +421907134919
E-mail: poslať životopis
ID: 4069885  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac