Hľadáme Čašník/Čašníčka

Osteria Dell Opera

Miesto práce
Gorkého, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
11.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Plat 900/1200eur mesačne plus sprepitne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Uvádzanie hostí k voľným miestam na stolovanie.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osteria dell'Opera, talianska reštaurácia v centre Bratislavy. Slovo Osteria znamená v preklade taverna. Týmto názvom sa v Taliansku označovali miesta, kde sa podávalo víno a servírovali sa jednoduché jedlá. Postupom času sa začal klásť väčší dôraz na samotné jedlo, ktorého menu bolo krátke a tvorili ho miestne špeciality. Pre nás je dôležité, aby sa u nás každý hosť cítil ako doma. Kvalita a spokojnosť sú u nás na prvom mieste. Preto u nás nájdete jedlá pripravené z tých najlepších a najčerstvejších surovín podľa originálnych talianskych receptúr, do ktorých pridávame tú najdôležitejšiu ingredienciu. Lásku.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3557825  Dátum zverejnenia: 10.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat 900/1200eur mesačne plus sprepitne