Можливість для людей з України

Dispečer medzinárodná kamiónová doprava - Air Cargo Transport

OST s.r.o.

Miesto práce
Mlynská 1, Levice
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 2 000 EUR/mesiacnástupný plat môže byť diskutabilný - záleží na skúsenostiach, schopnostiach znalostiach kandidáta, nutná predchádzajúca PRAX na pozícii dispečer medzinárodnej kamiónovej dopravy - 2 roky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dispečer pre medzinárodnú dopravu - Air Cargo transport
- vyťažovanie vlastných vozidiel
- plánovanie a zabezpečovanie prepráv podľa požiadaviek zákazníka
- vyjednávanie prepravných podmienok a cenotvorba
- riadenie a koordinácia práce vodiča, kontrola víkendových prestávok vodiča
- príprava dokladov pre vodičov pred ich vyslaním na cestu
- zadávanie vykonaných trás, objednávok do systému TMS
- administratíva a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému TMS
- optimalizovanie nákladov na vlastné vozidlá
- sledovanie a evidencia tržby a najazdených kilometrov vozidiel
- príprava reportov a analýza činnosti vlastných vozidiel
- denná komunikácia so zákazníkmi, vodičmi a monitorovanie polohy vozidiel
- a ďalšie možné činnosti podľa pokynov nadriadeného
- vykonávanie prepráv na základe dostupných nakládok od našich stálych klientov (prevažne letecké spoločnosti a letiskové sklady a agenti )
- občasné dopĺňanie prepráv pomocou burzy nákladov ( Timocom )

- práca v stabilnej spoločnosti
- notebook a mobilný telefón
- možná občasná práca z domu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

doprava, špedícia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Transportation Management System (TMS) - Základy
GPS monitoring - Základy
Microsoft Excel - Základy
Timocom - Expert
Transporeon - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

disponent, dispečer, špeditér

Počet rokov praxe

2

- flexibilná, komunikatívna a dynamická osobnosť schopná riešiť rôzne situácie pri transporte
- predchádzajúca prax so zabezpečovaním dopravy min 2 roky
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, organizačné schopnosti
- spoľahlivosť
- pružnosť v myslení, logické myslenie
- sebaovládanie
- odolnosť voči stresu
- emocionálna stabilita
- nekonfliktnosť
- tímový hráč
- počas svojej služby musí byť k dispozícii na telefóne 24/7 (služba 1 týždeň , potom týždeň bez služby)

Sme neustále rozširujúca sa spoločnosť zaoberajúca sa leteckou dopravou - preprava tovaru medzi letiskami v Európe, preprava secured cargo, preprava tovaru vysokej hodnoty. Máme svojich klientov pre ktorých zabezpečujeme prepravy Air Cargo, občas plánujeme vozidlá aj cez Timocom, hlavne na presuny k letiskám ale 95% práce máme od svojich klientov s ktorými dennodenne komunikujeme a prispôsobujeme sa podľa ich potrieb.

Máme ťahače so špeciálnymi MEGA plachtovými návesmi na leteckú prepravu ( ROLLERBED TRAILERS)

Naše hlavné destinácie sú Frankfurt, Liege, Bremen, Amsterdam, Luxembourg, Paris, Barcelona, Madrid, Valencia , Milano, Roma, Vienna, Linz, Budapest, Praha, Bratislava, Munchen, Hamburg, Berlin, Hannover, Leipzig, Brusel, Dresden, Dusseldorf, Maastricht ....
ID: 4693215  Dátum zverejnenia: 10.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac