Poradíme Vám?

OTVORENÉ PRACOVNÉ POZÍCIE

Marketing Project Specialist

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Participácia na marketingových projektoch pre rôzne predajné a distribučné kanály
• Participácia na plánovaní, implementácia a optimalizácia digitálnych kampaní a následná analýza dosiahnutých výsledkov
• Podpora pri implementovaní profesionálnych marketingových nástrojov
• Plánovanie, kolekcia obsahu a koordinácia vyhotovenia rôznych marketingových materiálov ako brožúry, aplikačné príručky, bulletiny, plagáty
• Návrhy reklamných textov, príprava bannerov, grafiky, správa špeciálnych web stránok a ďalšej online komunikácie
• Technická príprava newslettrov a podpora v zavádzaní v ostatných krajinách
• Úzka spolupráca s lokálnym marketingovým tímom a externými agentúrami
• Administratívne úlohy: Vytváranie žiadostí o objednávky, monitorovanie objednávacieho procesu, evidencia a kontrola nákladov pre rozpočet

• Práca z domu
• Dovolenka navyše
• Firemné akcie
• Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
• Flexibilný pracovný čas
• Nápoje zadarmo (káva; čaj; minerálky;...)
• Parkovacie miesto v mieste práce
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Zľavy na produkty a služby spoločnosti
• Odmena za hospodárske výsledky
• Strava nad rámec zákona
• Oddychová a relaxačná miestnosť
• Odkúpenie nepotrebného firemného majetku za zvýhodnených podmienok
• Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
• Odchodné po odchode na dôchodok
• Garantovaná letná a zimná odmena, Koncoročné hodnotenie a iné finančné odmeny vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
• 2 dni plateného voľna na očkovanie (COVID-19)
• Možnosť interného kariérneho rastu a interných rotácií, Jazykové kurzy priamo na pracovisku/online počas pracovnej doby
• Work-life balance (možnosť kombinovať prácu z Office a HomeOffice), Vitamínové balíčky
• Odmeny za zlepšovacie návrhy, Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Google Analytics 360 - Pokročilý

Počet rokov praxe

marking
1

• Plynulá znalosť anglického jazyka (preferujeme kandidáta so znalosťou 2 cudzých jazykov a to AJ+nemčina, ale primárne požadujeme angličtinu)
• Skúsenosti v oblasti marketingu (hlavne v digitálnom marketingu) alebo v spracovávaní dát
• Výhodou by boli skúsenosti s analýzami a/alebo s projektovým manažmentom
• Marketingové myslenie a kreativita, technické znalosti
• Samostatnosť, team player, dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• Výhodou je znalosť nástrojov pre vytváranie webového obsahu a newslettrov (príklad Sales force, MK Cloud)

AMS Group, vznikla spojením spoločností AMS AG ako materskej spoločnosti a OSRAM Licht AG, je svetovým lídrom v optických riešeniach.
Pridaním inteligencie k svetlu a vášňou k inováciám obohacujeme životy ľudí. To máme na mysli pod pojmom Sensing is Life.
Našich približne 30 000 zamestnancov na celom svete sa zameriava na inovácie v oblasti snímania, osvetlenia a vizualizácie, aby boli cesty bezpečnejšie, lekárska diagnostika presnejšia a každodenné komunikačné chvíle bohatšie.
Viac informácií o nás sa dozviete na https://ams-osram.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

OSRAM, a.s.
Komárňanská cesta 7
940 93 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Mariana Tóthová
E-mail: poslať životopis
ID: 4144770  Dátum zverejnenia: 29.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac