OTVORENÉ PRACOVNÉ POZÍCIE

Mechanik elektronických zariadení

Miesto práce
Komárňanská cesta 7, Nové Zámky-Dolná kapsa
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacod 1000 € / brutto v závislosti od relevantnej praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mechanika elektronických zariadení do nášho tímu - Elektrickej údržby.
Hlavné úlohy:
- zabezpečiť chod výrobných a nevýrobných zariadení z hľadiska plynulej prevádzky elektrických a elektronických zariadení,
- odstrániť na nich vzniknuté poruchy a havárie, zabezpečovať bežnú údržbu, opravu, rekonštrukciu a montáž slaboprúdovej inštalácie,
- vykonávať preventívnu údržbu elektrických a elektronických zariadení, spolupracovať pri revíziách el. zariadení a odstránenie revíznych závad.

Kontaktujeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2020 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro - technický

Vodičský preukaz

B

• platná spôsobilosť podľa Vyhl. 508/2009 do 1000V.
• skúsenosti s opravou elektronických zariadení,
• poznatky z oblasti releových, analógových a digitálnych obvodov,
• schopnosť čítať elektrické výkresy,
• ovládanie používania meracích prístrojov: multimeter, osciloskop,
• záujem zdokonaľovať sa

OSRAM je medzinárodný líder vo výrobe svetelných zdrojov, ktorý zamestnáva celosvetovo 24000 zamestnancov. OSRAM pôsobí na Slovensku v Nových Zámkoch už vyše 20 rokov, kde pracuje v súčasnosti 900 zamestnancov.
Od roku 2015 v Nových Zámkoch budujeme aj Centrum zdieľaných služieb - Global Shared Services, ktoré ponúka ostatným európskym OSRAM závodom a pobočkám služby v odborných oblastiach ako účtovníctvo, financie, zákaznícky servis, nákup a marketing. V súčasnosti pracuje v tomto centre vyše 180 špecialistov, ktorí ovládajú cudzie jazyky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

OSRAM, a.s.
Komárňanská cesta 7
940 93 Nové Zámky

Kontakt

ID: 3829285  Dátum zverejnenia: 26.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac