Можливість для людей з України

OTVORENÉ PRACOVNÉ POZÍCIE

CNC frézar (ubytovanie zabezpečené)

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda od 1200 € - do 1600 €/brutto v závislosti od relevantnej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba súčiastok podľa výkresovej dokumentácie
- programovanie, zoradenie a obsluha strojov v systémoch Heidenhain
- miesto výkonu práce Nové Zámky

- Letná a zimná odmena
- Vianočná odmena s dochádzkovým bonusom
- Zabezpečenie ubytovania
- Príspevok na dovolenku
- Parkovacie miesto v mieste práce
- Odmena za hospodárske výsledky
- Odchodné po odchode na dôchodok
- Firemné akcie
- Dovolenka navyše
- Príspevok na dôchodkové sporenie nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- práca na 3 / 5 osích obrábacích centrách
- ovladanie CNC frezovacích centier v systéme Heidenhain(fréza)
- práca na zmeny podľa dohody

AMS Group, vznikla spojením spoločností AMS AG ako materskej spoločnosti a OSRAM Licht AG, je svetovým lídrom v optických riešeniach.
Pridaním inteligencie k svetlu a vášňou k inováciám obohacujeme životy ľudí. To máme na mysli pod pojmom Sensing is Life.
Našich približne 30 000 zamestnancov na celom svete sa zameriava na inovácie v oblasti snímania, osvetlenia a vizualizácie, aby boli cesty bezpečnejšie, lekárska diagnostika presnejšia a každodenné komunikačné chvíle bohatšie.
Viac informácií o nás sa dozviete na https://ams-osram.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3314704  Dátum zverejnenia: 7.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac