Nákupca

OSRAM, a.s.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie dostupnosti materiálu (čas,množstvo,kvalita)
- monitorovanie výkonnosti dodávateľov
- spravovanie záväzkov dodávateľov
- optimalizácia dodacích lehôt a minimálnych objednávkových množstiev
(Vstup do strategického obstarávania )
- zabezpečenie správnych údajov v systéme SAP
- obstarávanie projektov

budú upresnené pri pohovore

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše podmienky.
aktívna znalosť nemeckého jazyka je podmienkou!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

* SŠ/VŠ vzdelanie
* Aktívna znalosť  nemeckého jazyka podmienkou
* Znalosť anglického jazyka výhodou
* Predchádzajúca skúsenosť v oblasti nákupu
* Znalosť SAP veľkou výhodou
* Pokročilá znalosť MS Office
* Výborné komunikačné zručnosti
* Samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita

OSRAM je medzinárodný líder vo výrobe svetelných zdrojov, ktorý zamestnáva celosvetovo 24000 zamestnancov. OSRAM pôsobí na Slovensku v Nových Zámkoch už vyše 20 rokov, kde pracuje v súčasnosti 1050 zamestnancov.
Od roku 2015 v Nových Zámkoch budujeme aj Centrum zdieľaných služieb - Global Shared Services, ktoré ponúka ostatným európskym OSRAM závodom a pobočkám služby v odborných oblastiach ako účtovníctvo, financie, zákaznícky servis, nákup a marketing. V súčasnosti pracuje v tomto centre vyše 180 špecialistov, ktorí ovládajú cudzie jazyky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

OSRAM, a.s.
Komárňanská cesta 7
940 93 Nové Zámky
ID: 3213134   Dátum zverejnenia: 12.10.2017