Tlačiar PE-fólií

OSPRA-INVEST spol. s r.o.

Miesto práce
Rovinka
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.V prípade uchádzačov s praxou bude dohodnutá mzda individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na tlačiarenských strojoch - potlač polyetylénových fólií (flexotlač).
Príprava pre potlač - štočky, valce, farby, riedidlá.
Nastavenie tlače na základe predpísanej dokumentácie.
Zodpovednosť za dodržiavanie nastavení parametrov a technologických postupov.
Kontrola kvality tlače.
Udržiavanie tlačiarenských strojov v prevádzkovom stave.
Starostlivosť o zariadenia a zverené pracovné prostriedky.

- dobré mzdové podmienky
- perspektívne a stabilné zamestnanie
- práca na 1 zmenu

Baví Vás technika, práca s ľuďmi, radi prijímate nové výzvy? Neváhajte a kontaktujte nás. Najlepším kandidátom ponúkame dlhodobú a stabilnú prácu v našej spoločnosti ako aj možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a uplatnenia sa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie
Dobré farebné vnímanie
Samostatnosť
Tímový hráč
Flexibilita

Spoločnosť OSPRA-INVEST spol. s r.o. patrí k významným výrobcom a dodávateľom obalových materiálov. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Hlavnou činnosťou spoločnosti je spracovanie a recyklácia polyetylénových fólií a výroba polyetylénových fólií, hadíc a vriec.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 52730  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.