Mechanik - Elektrikár

OSPRA-INVEST spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská 108, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
5,57 EUR/hod.Konkrétne platové podmienky budú dohodnuté s vybraným uchádzačom na základe jeho zručností a skúseností. K základnej mesačnej mzde sa vyplácajú prémie, bonusy a ostatné pohyblivé zložky mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie prevádzkyschopnosť strojov a zariadení
- vykonávanie údržby strojov a zariadení
- odstraňovanie vzniknutých prevádzkových porúch na elektrozariadení

Životopis posielajte e-mailom. Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

3

- elektrotechnická spôsobilosť v rozsahu § 23
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- analyzovanie a riešenie problémov
- technická gramotnosť

Spoločnosť OSPRA-INVEST spol. s r.o. patrí k významným výrobcom a dodávateľom obalových materiálov. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Hlavnou činnosťou spoločnosti je spracovanie a recyklácia polyetylénových fólií a výroba polyetylénových fólií, hadíc a vriec.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4110430  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,57 EUR/hod.