Balič/-čka

OSPRA-INVEST spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 325, 900 41 Rovinka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
4,75 EUR/hod.K základnej mzde je vyplácaný dochádzkový bonus vo výške 80 Eur mesačne, príplatky (nočná práca, prácu počas víkendu, práca nadčas). Priemerná hrubá mesačná mzda po zapracovaní vrátane prémií a príplatkov je 1100 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- balenie hotových výrobkov (vrecia, sáčky)
- vedie evidenciu výroby vo výrobnom liste
- jednoduché pracovné úkony
- práca na zmeny, pondelok - nedeľa / 12 hodinové zmeny

- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- zamestnanecké benefity (výkonnostná prémia, prítomnostná prémia a pod.)
- po úspešnom zaškolení perspektíva dlhodobého zamestnania

Informácie o výberovom konaní

ˇŽivotopis posielajte e-mailom.
Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a precíznosť
- manuálna zručnosť
- tímový hráč

Spoločnosť OSPRA-INVEST spol. s r.o. patrí k významným výrobcom a dodávateľom obalových materiálov. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Hlavnou činnosťou spoločnosti je spracovanie a recyklácia polyetylénových fólií a výroba polyetylénových fólií, hadíc a vriec.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Hvizdáková
Tel.: +421240252331
E-mail: poslať životopis
ID: 4102438  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,75 EUR/hod.