Nastavovač a obsluha co - extrúdera

OSPRA-INVEST spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 325, 900 41 Rovinka, Bratislavský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných spolupracovníkov pre štart nového projektu na našej prevádzke pri Bratislave. Náplňou práce bude nábeh novej linky na vyfukovanie fólie a všetky ostatné činnosti súvisiace s prevádzkou, nastavením a obsluhou novej, modernej, veľkokapacitnej linky na výrobu co - extrúdovanej fólie. Hľadáme šikovných a nadšených kolegov, ktorých zaškolíme a po príchode linky zaradíme do novej zrekonštruovanej časti našej výrobnej prevádzky v Rovinke pri Bratislave.

Ste mladý, šikovný a máte chuť pracovať na novom projekte? Baví Vás technika, práca s ľuďmi, radi prijímate nové výzvy? Neváhajte a kontaktujte nás. Najlepším 10 - tim kandidátom ponúkame zároveň dlhodobú a stabilnú prácu v našej spoločnosti ako aj možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a uplatnenia sa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Spracovanie plastov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať na zmeny
Tímový hráč
Ochota učiť sa nové veci
Flexibilita

Spoločnosť OSPRA-INVEST spol. s r.o. patrí k významným výrobcom a dodávateľom obalových materiálov. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Hlavnou činnosťou spoločnosti je spracovanie a recyklácia polyetylénových fólií a výroba polyetylénových fólií, hadíc a vriec.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3222984  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé platové ohodnotenie