Predajca

OSPRA-INVEST spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacplus pohyblivá zložka, dojednaná individuálne s vybratým uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie zákazníkov, cenotvorba a kalkulácie predaja v rámci zvereného
teritória, SK, CZ, DE, NL
• Udržiavanie vzťahov so zákazníkmi
• Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
• Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, riešenie reklamácií
• Prezentovanie a propagovanie tovaru, prípadne služieb

- motivačný systém odmeňovania
- komplexné zaškolenie
- v prípade HPP ostatné zamestnanecké benefity

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú požadované kritériá.
Konkrétne platové podmienky a ďalšie benefity budú ponúknuté vybraným uchádzačom na osobnom pohovore.
CV prosím zasielajte v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- predchádzajúce pôsobenie v oblasti predaja obalových materiálov (fólie, PE vrecia, resp. PE tašky) a znalosti trhu je výhodou
- znalosti ohľadom výrobných možností a pravidiel pri kalkulácii cien výrobkov je výhodou
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- schopnosť zisťovať potreby zákazníka a navrhovať optimálne riešenia pre uspokojenie potrieb zákazníka
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu, asertivita a empatia
- vysoká motivácia pracovať v oblasti predaja v danom segmente
- silný záujem pracovať so zákazníkmi

Spoločnosť OSPRA-INVEST spol. s r.o. patrí k významným výrobcom a dodávateľom obalových materiálov. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Hlavnou činnosťou spoločnosti je spracovanie a recyklácia polyetylénových fólií a výroba polyetylénových fólií, hadíc a vriec.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2204803  Dátum zverejnenia: 16.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac