Skladník, vodič VZV

OSMOS s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 200 EUR/mesiac1106€ v priemere mesačne bez nadčasov a príplatkov. Mzda je platená ako hodinová: 4,96 EUR/hod. = 806 EUR priemerne mesačne + osobné ohodnotenie 250 EUR + dochádzkový bonus 50 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu s veľkou chuťou pracovať, na ktorého sa naši kolegovia môžu s dôverou obrátiť v prípade vykonávania pridelených pracovných úloh. Chcete pracovať v inovatívnej a neustále expandujúcej firme? Hľadáme teba, lebo sa nebojíš fyzickej práce a si ochotný začleniť sa do zohratého kolektívu.

Práce, právomoci a zodpovednosti:
• vykladanie a nakladanie tovaru s použitím motorového alebo elektrického vysokozdvižného vozíka
• príjem materiálu a zariadení do skladu na základe dodacích listov, výrobných príkazov spojený s kontrolou a následnou evidenciou v informačnom systéme
• presun materiálu medzi skladmi dodávkou, postačuje VO skupiny B
• vizuálna kontrola dielov, ukladanie na palety, balenie paliet
• sledovanie skladových zásob
• vykonávanie pravidelných inventúr skladových zásob
• vyplňovanie sprievodných dokumentov k dodávkam materiálu (dodacie listy a pod.)
• hlásenie zistenia nedostatkov nadriadenému
• zodpovednosť za poriadok a čistotu na sklade

• Úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania kvalifikácie a osobného rastu
• pracovná zmluva priamo s našou spoločnosťou (nie s agentúrou)
• práca na TPP (ak nebolo dohodnuté inak)
• veľká samostatnosť a získavanie vysokej kompetencie v danom segmente
• osobná podpora priameho vedenia
• neustály technický rozvoj
• perspektívna práca v stabilnej firme
• adekvátne finančné ohodnotenie
• príjemný kolektív, rodinná atmosféra
• firemné teambuildingy - vianočné večierky
• práca s modernými technológiami v moderných a čistých priestoroch
• balík sociálnych benefitov (narodeniny, pracovné jubileá, príspevok na svadbu, narodenie dieťaťa)
• firemný príspevok na Multisport kartu
• kariérny rast v prípade veľmi dobrých výsledkov zabezpečený
• stravné v hodnote 5,60€ (zamestnanec si dopláca 1,4€)
• práca na 2 smeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

• Práca na 2 smeny
• platné osvedčenie na VZV výhodou, v prípade potreby je možné obnovenie
• spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť flexibilita
• základné počítačové vlastnosť
• prax v sklade
• skúsenosti s evidencia skladu v informačných systémoch výhodou
• samostatnosť, pozitívny prístup, zmysel pre poriadok a organizáciu a precízne plnenie zverených úloh
• tímový hráč, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť OSMOS, s.r.o. bola založená ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Právnu subjektivitu sme nadobudli 06.10.2005.
V našej spoločnosti uplatňujeme zásady systému manažérstva kvality certifikovaného podľa ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015. (Systém environmentálneho manažérstva).
Firma od svojho vzniku prešla postupným vývojom a vysokou kvalitou svojich služieb uspela na tuzemskom ako aj na náročnom zahraničnom trhu. Dnes firma patrí medzi veľmi úspešné slovenské firmy a zhruba 90% svojej produkcie exportuje do krajín EU.
Podporujeme vývoj produktov a pokrývame oblasť výroby od návrhu až po realizáciu a implementáciu vo výrobe, vrátane komplexných dodávok a sériovej produkcie. Sme partnerom v oblasti návrhu, výroby, technologických riešení, predaj a podpora ERP systému.
Ďalej sa podieľame a zabezpečujeme nasledovné oblasti:
• návrh a optimalizácia plastových výrobkov vrátane Mold flow analysis a výroba plne funkčných prototypov,
• testovanie navrhovaných výrobkov z hľadiska funkčnosti a životnosti,
• konštrukcie vstrekovacích foriem – komplexná realizácia výroby formy od jej návrhu až po jej odladenie, dodanie a spustenie v sériovej produkcií,
• návrh a výroba upínacích, obrábacích, kontrolných a meracích prípravkov,
• konštrukcia nástrojov,
• vývoj a konštrukcia jednoúčelových strojov a zariadení

Viac ako 20 rokov na trhu a to nie sme ani v polovici :-)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4498644  Dátum zverejnenia: 28.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac