Manažér predaja výrobkov a služieb

OSMOS s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1200 € brutto na základe skúsenosti a schopností kandidáta. K základnej zložke prislúcha aj osobné ohodnotenie od 500€, ako aj motivujúce provízie z predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon tejto pozície poskytuje široké spektrum využitia schopnosti kandidáta. Preto hľadáme schopnú a doteraz úspešnú osobnosť, ktorá už vo svojej doterajšej práci dosiahla dobré výsledky a preukázala schopnosti čeliť výzvam. Na druhej strane však hľadáme osobu, ktorá je samostatná, univerzálna a schopná vyhľadať obchodnú príležitosť aj tam, kde ju iní nevidia. Na tejto pozícii budete mať veľký priestor na implementáciu nových spôsobov získavania obchodných príležitostí. Budete sa môcť oprieť o skvelý tím, ktorý je ochotný Vám pomôcť, rovnako ako aj priame vedenie spoločnosti. Vy musíte byť ten, čo bude diktovať smer a spôsob Vašej práce. V tomto budete mať voľné ruky.

Práce, právomoci a zodpovednosti:
• Aktívne vyhľadávanie nových príležitostí na slovenských aj trhoch EU,
• vedenie obchodných stretnutí s potencionálnymi zákazníkmi, prezentácia spoločnosti,
• zabezpečenie aktívnej akvizície príslušnej skupiny produktov,
• spolupráca pri nastavovaní predajných a marketingových stratégií pre jednotlivé regióny,
• reportovanie na týždennej úrovni, tvorba prognóz a obchodných stratégií,
• evidencia aktivít v informačnom systéme a ich vyhodnocovanie,
• tvorba cenových ponúk pre zákazníkov a potencionálnych odberateľov,
• zodpovednosť a starostlivosť o zákazníkov,
• spolupodieľanie sa na implementácií nových projektov na území EU,
• účasť na vnútro firemných ako aj medzinárodných projektoch, spolupráca s ostatnými oddeleniami,
• cestovanie za zákazníkmi po území celého Slovenska ako aj mimo neho.

• Úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania kvalifikácie a osobného rastu,
• veľká samostatnosť a získavanie vysokej kompetencie v danom segmente,
• osobná podpora priameho vedenia,
• neustály technický rozvoj,
• perspektívna práca v stabilnej firme,
• adekvátne finančné ohodnotenie,
• príjemný kolektív, rodinná atmosféra,
• mobilný telefón aj pre súkromné účely,
• notebook,
• firemný automobil aj pre súkromné účely,
• časová flexibilita,
• firemné teambuildingy,
• plne kryté stravné, diéty,
• práca s modernými technológiami,
• home office (dohodou),
• balík sociálnych benefitov (narodeniny, pracovné jubileá, príspevok na svadbu, príspevok Multisport karta),
• kariérny rast v prípade veľmi dobrých výsledkov zabezpečený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Všeobecné technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office (Excell) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti, asertívnosť,
• samostatnosť, kreativita, aktívny prístup k práci,
• pôsobivé vyjadrovanie a presvedčivé vystupovanie,
• prezentačné schopnosti,
• skúsenosti s predkladaním cenových ponúk a ich obhajovaním,
• vzdelanie a prax technického smeru v kombinácií s prácou na pozícií obchodník, zástupca výhodou,
• preukázateľná prax v obchode na obdobnej pozícií min. 2 roky,
• anglický jazyk prípadne nemecký jazyk na dobrej úrovni podmienkou, kombinácia oboch jazykov je veľkou výhodou,
• výhodou sú skúsenosti s dopytmi pre viac osé frézovanie tvarovo zložitejších dielov, výroba foriem pre vstrekovanie plastov, výroba plastových dielov vstrekovaním,
• skúsenosti so zahraničnými dopytmi a firmami z EU.

Spoločnosť OSMOS, s.r.o. bola založená ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Právnu subjektivitu sme nadobudli 06.10.2005.
V našej spoločnosti uplatňujeme zásady systému manažérstva kvality certifikovaného podľa ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015. (Systém environmentálneho manažérstva).
Firma od svojho vzniku prešla postupným vývojom a vysokou kvalitou svojich služieb uspela na tuzemskom ako aj na náročnom zahraničnom trhu. Dnes firma patrí medzi veľmi úspešné slovenské firmy a zhruba 90% svojej produkcie exportuje do krajín EU.
Podporujeme vývoj produktov a pokrývame oblasť výroby od návrhu až po realizáciu a implementáciu vo výrobe, vrátane komplexných dodávok a sériovej produkcie. Sme partnerom v oblasti návrhu, výroby, technologických riešení, predaj a podpora ERP systému.
Ďalej sa podieľame a zabezpečujeme nasledovné oblasti:
• návrh a optimalizácia plastových výrobkov vrátane Mold flow analysis a výroba plne funkčných prototypov,
• testovanie navrhovaných výrobkov z hľadiska funkčnosti a životnosti,
• konštrukcie vstrekovacích foriem – komplexná realizácia výroby formy od jej návrhu až po jej odladenie, dodanie a spustenie v sériovej produkcií,
• návrh a výroba upínacích, obrábacích, kontrolných a meracích prípravkov,
• konštrukcia nástrojov,
• vývoj a konštrukcia jednoúčelových strojov a zariadení

Viac ako 20 rokov na trhu a to nie sme ani v polovici :-)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4153894  Dátum zverejnenia: 12.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac