Samostatný účtovník/účtovníčka

OSMOS s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2019
Fix od 1450 € brutto, plus odmeny, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva
- Zostavenie individuálnej, prípadne aj mimoriadnej účtovnej uzávierky
- Oceňovanie majetku a záväzkov ku dňu ocenenia
- Spracovanie požadovaných štatistík pre majiteľa
- Mzdové účtovníctvo
- Spracovanie DPH priznaní, súhrnný výkaz DPH, kontrolný výkaz DPH
- Príprava daňových priznaní PO
- Účtovanie skladov, výrobnej firmy
- Pravidelná komunikácia so štátnymi inštitúciami a externým daňovým poradcom

Veľká samostatnosť a vysoké kompetencie v danom segmente
Osobná podpora priameho vedenia
Priestor pre vlastnú sebarealizáciu
Neustála možnosť odborného a osobnostného rastu
Práca v príjemnom prostredí
Firemné teambuildingy – športové akcie
Možnosť vzdelávania sa v anglickom a nemeckom jazyku

Baví Vás robiť veci samostatne, a zákon o účtovníctve Vám nie je cudzí? Chcete osobnostne rásť a vzdelávať sa v danom segmente bez obmedzení? Ste samostatný/á a v prípade potreby sa viete zorientovať? Potom je táto pozícia vhodná práve pre Vás.
Naša spoločnosť sa za posledný rok rozšírila o nové oblasti, kedy hľadáme novú posilu, ktorá nám pomôže pri účtovných a ekonomických otázkach. Na oplátku sa môžete oprieť o neustálu podporu priameho vedenia a v prípade veľmi dobrých výsledkov aj kariérne rásť.
Práca účtovníka je vždy náročná, preto budeme akceptovať len tých kandidátov, ktorí, už v predchádzajucej pracovnej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky a majú v predmetnej oblasti už určité skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy
HELIOS - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax v oblasti účtovania skladu a výroby veľkou výhodou
Znalosť príslušnej legislatívy
Analytické a logické myslenie
Spoľahlivosť, precíznosť a schopnosť organizácie
Komunikatívnosť

Spoločnosť OSMOS, s.r.o. bola založená ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Právnu subjektivitu sme nadobudli 06.10.2005.
V našej spoločnosti uplatňujeme zásady systému manažérstva kvality certifikovaného podľa ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015. (Systém environmentálneho manažérstva).
Firma od svojho vzniku prešla postupným vývojom a vysokou kvalitou svojich služieb uspela na tuzemskom ako aj na náročnom zahraničnom trhu. Dnes firma patrí medzi veľmi úspešné slovenské firmy a zhruba 90% svojej produkcie exportuje do krajín EU.
Podporujeme vývoj produktov a pokrývame oblasť výroby od návrhu až po realizáciu a implementáciu vo výrobe, vrátane komplexných dodávok a sériovej produkcie. Sme partnerom v oblasti návrhu, výroby, technologických riešení, predaj a podpora ERP systému.
Ďalej sa podieľame a zabezpečujeme nasledovné oblasti:
• návrh a optimalizácia plastových výrobkov vrátane Mold flow analysis a výroba plne funkčných prototypov,
• testovanie navrhovaných výrobkov z hľadiska funkčnosti a životnosti,
• konštrukcie vstrekovacích foriem – komplexná realizácia výroby formy od jej návrhu až po jej odladenie, dodanie a spustenie v sériovej produkcií,
• návrh a výroba upínacích, obrábacích, kontrolných a meracích prípravkov,
• konštrukcia nástrojov,
• vývoj a konštrukcia jednoúčelových strojov a zariadení

Viac ako 20 rokov na trhu a to nie sme ani v polovici :-)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3419332  Dátum zverejnenia: 20.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix od 1450 € brutto, plus odmeny, v závislosti od skúseností