Účtovník

OSMOS s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova, Petržalka
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
OD 1000 zavisí od skúseností, vyššia nástupná mzda dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Znalosť zákona č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov a ďalšie súvisiace predpisy,
- Spracovanie mesačných, štvrťročných uzávierok a ročnej závierky, účtovných a štatistických výkazov za organizáciu,
- Účtovanie odberateľských aj dodávateľských faktúr a dobropisov
- Komunikácia s odberateľmi a riešenie prípadných nezrovnalostí,
- Kontrola účtovných dokladov z hľadiska ich správnosti a úplnosti v zmysle platnej legislatívy,
- Saldokontá,
- Práca v účtovnom programe POHODA,
- Komunikácia s audítorom,
-Zodpovednosť za presnosť a úplnosť účtovných dokladov
-Účtovanie bankového výpisu a príprava faktúr na úhradu

Veľká samostatnosť a získavanie vysokej kompetencie v danom segmente
Osobná podpora priameho vedenia
Priestor pre vlastnú sebarealizáciu
Práca v príjemnom prostredí
Adekvátne finančné ohodnotenie.
Firemné teambuildingy – športové akcie

Na túto pozíciu hľadáme kolegu, ktorý je samostatný a rád sa učí nové veci. Uprednostňujeme skúseného účtovníka, nakoľko je výkon tejto pozície náročný. Naša spoločnosť sa za posledný rok stala aj výrobnou spoločnosťou a preto hľadáme do tímu kolegu/kolegyňu, ktorý/ktorá s nami bude zdieľať nadšenie a prijme výzvy s tým súvisiace.

Pokiaľ chcete profesne a osobnostne rásť, zvýšiť si kvalifikáciu, baví Vás účtovanie a chcete sa učiť nové veci, tak hľadáme práve Vás. U nás sa môžete oprieť o neustálu podporu priameho vedenia, v prípade veľmi dobrých výsledkov aj kariérne rásť. Dávame veľký priestor pre samovzdelávanie, odovzdávame kompetencie a skúsenosti.
Na pracovnú pozíciu hľadáme kandidátov, ktorí už v minulosti dosiahli veľmi dobré výsledky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
POHODA - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax v oblasti účtovania vo výrobe veľkou výhodou
Znalosť príslušnej legislatívy
Analytické a logické myslenie
Spoľahlivosť, precíznosť
Vysoké pracovné nasadenie
Schopnosť zvládať aj záťažové situácie

Spoločnosť OSMOS, s.r.o. bola založená ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Právnu subjektivitu sme nadobudli 06.10.2005.
V našej spoločnosti uplatňujeme zásady systému manažérstva kvality certifikovaného podľa ISO 9001:2015
Firma od svojho vzniku prešla postupným vývojom a vysokou kvalitou svojich služieb uspela na tuzemskom ako aj na náročnom zahraničnom trhu. Dnes firma patrí medzi veľmi úspešné slovenské firmy a zhruba 90% svojej produkcie exportuje do krajín EU.
Podporujeme vývoj produktov a pokrývame oblasť výroby od návrhu až po realizáciu a implementáciu vo výrobe, vrátane komplexných dodávok a sériovej produkcie. Sme partnerom v oblasti návrhu, výroby, technologických riešení a kooperácie výroby
•Návrh a optimalizácia plastových výrobkov vrátane Mold flow analysis a výroby plne funkčných prototypov
•Testovanie navrhovaných výrobkov z hľadiska funkčnosti a životnosti
•Konštrukcie vstrekovacích foriem – komplexná realizácia výroby formy od jej návrhu až po jej odskúšanie, dodanie a spustenie v sériovej produkcie
•Návrh a výroba upínacích, obrábacích, kontrolných a meracích prípravkov
•Konštrukcie nástrojov
•Vývoj a konštrukcia jednoúčelových strojov a zariadení
•Konštrukčná dokumentácia

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Gogoľova 18
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Honzová
Tel.: +421917430423
E-mail: poslať životopis
ID: 3419332   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   OD 1000 zavisí od skúseností, vyššia nástupná mzda dohodou na pohovore