Konzultant pre softvérové riešenia

OSMOS s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, 851 01 Petržalka
Mzdové podmienky (brutto)
OD 1100 EUR - 1 500 (podľa skúseností dohodou na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

konzultácie pri zavádzaní informačného systému
Participácia na vytváraní produktov podľa špecifických požiadaviek zákazníkov
Testovanie a kontrolovanie softvéru
Analýza slabých miest, nedokonalostí a porúch na poskytnutých IT riešeniach
Aktívna komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
Zabezpečovanie implementácie požiadaviek zákazníkov
Kooperácia s kolegami pri návrhoch možných riešení
Školenie obsluhovania nového informačného softvéru
Vytváranie kvalitného zákazníckeho servisu a technickej podpory

• kompletné úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania kvalifikácie
• mobilný telefón
• notebook
• veľká samostatnosť a získavanie vysokej kompetencie v danom segmente
• osobná podpora priameho vedenia
• perspektívna práca v stabilnej firme
• adekvátne finančné ohodnotenie
• príjemný kolektív
• firemné teambuildingy

Hľadáme šikovného kolegu s veľkou chuťou pracovať, na ktorého sa naši kolegovia môžu s dôverou obrátiť v prípade riešenia dôležitých úloh. Odovzdávame kompetencie a dávame veľký priestor pre samovzdelávanie. Vaša snaha neostane bez povšimnutia, pretože Vám vieme ponúknuť kariérny rast a v prípade veľmi dobrých výsledkov, neustálu podporu priameho vedenia a samozrejme skvelý kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Základy
Delphi - Základy
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• znalosť v oblasti výroby
• komunikačné zručnosti
• budovanie dôvery u zákazníkov
• samostatnosť a kreatívnosť
• prezentačné schopnosti
• technické a procesné myslenie
• dôslednosť v práci
• schopnosť samostatného riešenia pracovných úloh
• Auto CAD znalosť je výhodou
• znalosť SQL je výhodou

Spoločnosť OSMOS, s.r.o. bola založená ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Právnu subjektivitu sme nadobudli 06.10.2005.
V našej spoločnosti uplatňujeme zásady systému manažérstva kvality certifikovaného podľa ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015. (Systém environmentálneho manažérstva).
Firma od svojho vzniku prešla postupným vývojom a vysokou kvalitou svojich služieb uspela na tuzemskom ako aj na náročnom zahraničnom trhu. Dnes firma patrí medzi veľmi úspešné slovenské firmy a zhruba 90% svojej produkcie exportuje do krajín EU.
Podporujeme vývoj produktov a pokrývame oblasť výroby od návrhu až po realizáciu a implementáciu vo výrobe, vrátane komplexných dodávok a sériovej produkcie. Sme partnerom v oblasti návrhu, výroby, technologických riešení, predaj a podpora ERP systému.
Ďalej sa podieľame a zabezpečujeme nasledovné oblasti:
• návrh a optimalizácia plastových výrobkov vrátane Mold flow analysis a výroba plne funkčných prototypov,
• testovanie navrhovaných výrobkov z hľadiska funkčnosti a životnosti,
• konštrukcie vstrekovacích foriem – komplexná realizácia výroby formy od jej návrhu až po jej odladenie, dodanie a spustenie v sériovej produkcií,
• návrh a výroba upínacích, obrábacích, kontrolných a meracích prípravkov,
• konštrukcia nástrojov,
• vývoj a konštrukcia jednoúčelových strojov a zariadení

Viac ako 20 rokov na trhu a to nie sme ani v polovici :-)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3328058  Dátum zverejnenia: 6.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: OD 1100 EUR - 1 500 (podľa skúseností dohodou na pohovore)